Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 13 marca 2026 21:29
ZOBACZ:
Reklama Aftermarket Oława
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Miły prezent dla pracowników oddziału covidowego

Oława. Jak informowaliśmy wcześniej sytuacja na oławskim oddziale jest trudna. Pracy jest bardzo dużo, a wszystkie łóżka zajęte. Przedszkole Magdalenka zrobiło miłą niespodziankę dla personelu
  • Źródło: ZOZ Oława
Miły prezent dla pracowników oddziału covidowego

Autor: ZOZ OŁAWA

Podziel się
Oceń

- CHCEMY ZŁOŻYĆ SERDECZNE PODZIĘKOWANIA PRZEDSZKOLU  MAGDALENKA W OŁAWIE  ZA PRZEKAZYWANIE POSIŁKÓW DLA PERSONELU OPIEKUJĄCEGO SIĘ LECZONYMI W NASZYM SZPITALU PACJENTAMI CHORYMI NA COVID-19  - mówią pracownicy szpitala. - DZIĘKUJEMY DZIECIOM ZA PIĘKNE PRACE, KTÓRE WYWOŁAŁY UŚMIECH NA TWARZACH NASZYCH STRUDZONYCH PRACOWNIKÓW I ŻYCZYMY DROGIM PRZEDSZKOLAKOM, ICH OPIEKUNOM, RODZINOM ORAZ KIEROWNICTWU PRZEDSZKOLA: DUŻO ZDROWIA,  MAŁYCH I DUŻYCH RADOŚCI KAŻDEGO DNIA ORAZ SIŁY W POKONYWANIU TRUDNOŚCI I REALIZACJI WSPANIAŁYCH POMYSŁÓW.



Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama