Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 czerwca 2026 09:38
ZOBACZ:
Reklama
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Nagle zjechał z drogi i uderzył w słup

W środę, 5 maja przed godziną dziewiątą do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Oławie trafiło zgłoszenie o wypadku drogowym w Mościsku (gmina Jelcz-Laskowice)
Nagle zjechał z drogi i uderzył w słup

Autor: KP PSP w Oławie

Podziel się
Oceń

Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów, strażacy zobaczyli leżące na dachu Renault Clio. Kierujący tym pojazdem mężczyzna, z pomocą świadków wypadku, wydostał się ze zniszczonego auta. Strażacy udzielili mu niezbędnej pomocy – opatrzyli rany i zastosowali tlenoterapię.Według świadków wypadku, kierujący pojazdem z niewiadomych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w ceglany słup ogrodzeniowy. Siła uderzenia była na tyle duża, że auto przewróciło się na dach. Na szczęście, ratownicy medyczni, którzy przybyli na miejsce określili stan kierującego pojazdem jako niezagrażający życiu. Z powodu wycieku paliwa z baku, pojazd został postawiony na koła. Ruch drogą nr 1538 odbywał się jednym pasem jezdni. Po przekazaniu poszkodowanego ZRM i neutralizacji oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych na miejscu zdarzenia został patrol Policji.

 


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Mayhem Treść komentarza: Szukanie na siłę problemów tam gdzie ich nie ma.Zacznijcie budować ścieżkę rowerową do Jelcza Laskowic. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 08:38 Źródło komentarza: Czy miasto bezprawnie pobiera wodę z rzeki? Autor komentarza: cześ Treść komentarza: Ładny sandał! Data dodania komentarza: 15.06.2026, 08:29 Źródło komentarza: To był jego rekord życiowy! Autor komentarza: Placek Treść komentarza: Słuszna uwaga, mieszkańcom należą się wyjaśnienia a nie olewanie. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 08:25 Źródło komentarza: Oboje już nie są w partii. Co dalej z nimi po KO? Autor komentarza: Redaktor Treść komentarza: Bardzo dobrze, pan radny czuwa. Świetnie. Takie sprawy należy wyjaśniać, być skutecznym... Radnych coraz mniej ale... natlenianie wody w stawach to poważna sprawa.. a papier do tego musi być. Ale skoro już Wody Polskie... to może by tak pójść za ciosem? Może udałoby się zainteresować i wyjaśnić kwestię "polderu" w Starym Otoku, odszkodowań dla mieszkańców, zasad prowadzenia gospodarki wodnej na tym obszarze czy może po prostu statusu tych terenów.. Można się tam budować w końcu czy nie? Tyle wody upłynęło i nic... A może przy okazji kwestia remontu wału "kierownica" w Siedlcach i zagrożenia powodziowego? Kolejna ekspertyza - a może jakieś działanie w końcu? Co dalej z zadrzewieniem w międzywale? Albo tak po prostu chociaż wykoszenie wałów przez Wody Polskie.. Chociaż to - przecież musi być jakiś sens istnienia tej instytucji. A na marginesie - "nie jest pojęte..." to, jest to to, że na dworcu kolejowym brakuje kasy biletowej oraz że prowadzi się jego remont w XXI wieku bez jednoczesnego uwzględnienia wind na perony (tak, tak mają być tylko nie wiadomo kiedy... ale to już szczegół). No i ta trwa po pas na tych wałach... Data dodania komentarza: 15.06.2026, 08:24 Źródło komentarza: Czy miasto bezprawnie pobiera wodę z rzeki? Autor komentarza: CPK Treść komentarza: Te twoje wpisy są tak infantylne, że czasem aż się zastanawiam jak to możliwe, że pracujesz w urzędzie. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 08:15 Źródło komentarza: Czy miasto bezprawnie pobiera wodę z rzeki? Autor komentarza: Jacek Treść komentarza: "Dlatego postaram się w ciągu najbliższego tygodnia opublikować tutaj (czyli na facebookowym profilu portalu TuOlawa.pl) dłuższy komentarz, w którym przedstawię powody swojej decyzji. " Tydzień minął, wyjaśnień brak. Kolejne kłamstwo? Data dodania komentarza: 15.06.2026, 08:10 Źródło komentarza: Oboje już nie są w partii. Co dalej z nimi po KO?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama