Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 czerwca 2026 14:49
ZOBACZ:
Reklama
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Czytelnik: - Straż Miejska tego nie widzi?

Tak pyta mieszkaniec Oławy, nasz Czytelnik, zgłaszając to auto do rubryki MINUS: - Ten wrak stoi na ul. B. Chrobrego przy warzywniaku Bogna, a ja nie mam gdzie zaparkować. Straż Miejska go nie widzi? Jak widać na zdjęciu, auto jest uszkodzone, ma wybite szyby, nie ma tablic rejestracyjnych ani koła.
Podziel się
Oceń

      


Napisz komentarz

Komentarze

Czytelnik 12.09.2021 19:05
Obeznałem temat. Faktycznie SM w tym wypadku niewiele może ...... , no chyba , że nagle z pod auta wydostawałyby się płyny , tj. olej , benzyna , itp. Auto zagraża wtedy środowisku i migiem takiego grata zabierają. Dowiedziałem się również. ,że w pobliskim wierzowcu robili ,, referendum" . Chcieli zabrać tam ostatni kawałek zieleni i parking stawiać , bo jak tam widać auto stoi koło auta i ledwo się tam mieszczą. Źle świadczy o Spółdzielni Mieszkaniowej , zarządcy terenu , że takie plany mają , a z drugiej strony wrak auta zajmuje tak cenne w tym rejonie miejsce parkingowe. Wizerunkowo wygląda to lipnie , godne skrytykowania . Brawo !!!!!!

Marian 09.09.2021 07:52
Auto stoi na prywatnym terenie więc Straż Miejska nie może nic mu zrobić. Takie mamy przepisy.

pod 09.09.2021 10:18
Czyj to teren, prywatny? Nie wierzę!

Marian 09.09.2021 13:47
Spółdzielni Mieszkaniowej a ona reprezentuje prywatnych właścicieli mieszkań. Spółdzielnia jest zarządcą budynku i terenów wokół, a właścicielami są prywatne osoby.

Kazik 10.09.2021 16:44
obok mamy ławki na chodniku . jak będę tam pił piwo , to też mogą mi skoczyć?

Gocha ze Zwierzyńca 10.09.2021 16:55
znajdź nr działki , sprawdź kto właściciel ....

Szym czy na 09.09.2021 01:13
Proste weź kumpli wypchaj na środek jezdni wezwij straż miejską ze pojazd blokuje ulice to odholują na parking strzeżony i po problemie.

Pomysłowy Dobromir 08.09.2021 21:36
Co za problem wsiąść paru chłopa, przestawić to auto w nocy na środek ul. Chrobrego i będzie gdzie parkować.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Filozof grecki Treść komentarza: Nawiedzone osoby wbijają co rusz zgłoszenia w jednym temacie, kilkaset na przekraczanie prędkości na ul. Iwaszkiewicza. Niektórym trzeba odciąć internet bo nie widzę do czego służy, a za natarczywość też mogą ukarać, chyba jedno zgłoszenie powinno wystarczyć na ulicę. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 14:33 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: Gocha ze Zwierzyńca Treść komentarza: ,,, ....Pamiętaj! Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa nie służy do zgłaszania zdarzeń wymagających natychmiastowej interwencji. ,, Ile razy zgłaszałam tiry parkujące na zakazie przed wjazdem do Ergisu? Ile czasu to już trwa ? Jakie czynności w związku z tym zostały wykonane? Ściema , ściema , ściema Data dodania komentarza: 12.06.2026, 14:29 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: oławianin Treść komentarza: faktycznie, w takich okolicznościach też bym dłuższego kroku nie zrobił... Data dodania komentarza: 12.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Były radny nie odpuszcza, bo przejście jest, ale... suchą nogą przejść się nie da Autor komentarza: Ja Treść komentarza: A Kaczor znowu nieobecna. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 13:06 Źródło komentarza: Czy nowy budynek sądu musi być "tak daleko"? Autor komentarza: zawiedziony Treść komentarza: i tak policja nic z tym nie robi Data dodania komentarza: 12.06.2026, 13:01 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: z bbs-u Treść komentarza: a zastępcą burmistrza Ładna Wiola. To już pewne. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 12:47 Źródło komentarza: Oboje już nie są w partii. Co dalej z nimi po KO?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama