Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 8 marca 2026 11:02
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Dobre, bo lokalne. I dobre!

Możesz wspomóc lokalnych artystów, a przy okazji ozdobić swoje mieszkanie, biuro lub podarować komuś niepowtarzalny prezent - obraz autorstwa Kazimiery Rudnickiej, Bożeny Potoczny czy Władysława Supersona. Od jutra (14/09/2021) prace tych artystów można będzie oglądać w OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3 (filia nr 1 Centrum Sztuki w Oławie) w godzinach funkcjonowania budynku. Ważne! Centrum Sztuki nie pośredniczy w sprzedaży obrazów, kontakt do Autorów podany jest na odwrocie każdej pracy.
  • Źródło: Centrum Sztuki w Oławie
Podziel się
Oceń

  


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: "Nowobogadzkie" lubią Mesie to im dodaje 10 cm więcej do trzeciej nogi.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 10:14Źródło komentarza: Popełnia wykroczenia - nie powinien się czuć bezkarnyAutor komentarza: PytamTreść komentarza: A to nie jest znany pan mecenas z Oławy?Data dodania komentarza: 8.03.2026, 10:01Źródło komentarza: Popełnia wykroczenia - nie powinien się czuć bezkarnyAutor komentarza: OszukanaTreść komentarza: Też się czuję oszukana przez tego pana. Zmarnowany głos. Ramię w ramię z PIS BBSData dodania komentarza: 8.03.2026, 09:34Źródło komentarza: Kto zastąpi Romana Kaczora? Jest dwoje kandydatów. Wybory w KOAutor komentarza: WiedzącyTreść komentarza: Pustka panie pustka wielka pustka. Platfroma jak zwykle zajęta sama sobą. Nie interesuje ich los szpitala. Nie interesuje ich los rolników.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 09:21Źródło komentarza: Kto zastąpi Romana Kaczora? Jest dwoje kandydatów. Wybory w KOAutor komentarza: Ciężkie czasyTreść komentarza: Jelcz Laskowice podnieśli podatki od gruntów i nieruchomości ?!Data dodania komentarza: 8.03.2026, 09:21Źródło komentarza: Zaniepokojony czytelnik pyta o tę wycinkę. Mamy odpowiedźAutor komentarza: PodatnikTreść komentarza: Rajcy z Miasta i Gminy Jelcz Laskowice ponownie podnieśli podatek od gruntów i nieruchomości !!!?Data dodania komentarza: 8.03.2026, 09:19Źródło komentarza: Do śmiertelnych strzałów doszło 7 marca. Pamiętali!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama