Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 13 marca 2026 19:57
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Co było i do kiedy przerwa w obradach?

Dzisiejsza sesja Rady Miejskiej w Oławie nie zakończyła się - ogłoszono przerwę do wtorku do godziny 10.00. Nie będzie więc dziś głosowania nad wygaśnięciem mandatu przewodniczącemu Radu Miejskiej, bo to miał być ostatni punkt sesji. Poza sesyjnym incydentem z brudną wodą w butelkach, o czym pisaliśmy wcześniej, podczas sesji RM miasto m.in. ogłosiło, że przygotowało już 170 miejsc dla uchodźców w hali sportowej OCKF i wszystko jest już gotowe nie przyjęcie uchodźców
Co było i do kiedy przerwa w obradach?
Oława - sesja RM
Podziel się
Oceń

Co jeszcze - krótko:

 

Na sesji dowiedzieliśmy się także, że miasto razem ze Starostwem Powiatowym w Oławie będzie przebudowywać ul.1 Maja od skrzyżowania z ul. św. Rocha do ronda. Prace będą obejmowały m.in. położenie nowej nawierzchni, budowę ścieżki pieszo-rowerowej, zatoczek autobusowych, chodnika, oraz wykonanie nowego oznakowania. Kosztorys inwestorski tego przedsięwzięcia to 1800 tys. zł - udział miasta będzie znany po przetargu.

*

Miasto otrzymało też 1800 tys. zł dofinansowania na remont budynku starego sądu przy ul. 1 Maja, gdzie obecnie powstają mieszkania TBS. Jest to kolejne dofinansowanie, jakie udało się miasto otrzymać na ten cel.

 


Napisz komentarz

Komentarze

Maturzysta 31.03.2022 20:42
Czy J.Górska będzie uczyć czy siedzieć na sesji we wtorek?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Mario MaxTreść komentarza: A tak naprawdę. Nie chce się zapierdzielać w Elektroluxie na trzy zmiany. P.s. Zamiast Policji wolałbym Straż Pożarną . ..... jakbym miał wybieraćData dodania komentarza: 13.03.2026, 19:23Źródło komentarza: Uczniowie klas policyjnych odwiedzili oławską komendęAutor komentarza: KazikTreść komentarza: Kretyński argument przeciw ....Data dodania komentarza: 13.03.2026, 19:19Źródło komentarza: Czy w Oławie będzie rondo Marii Klementyny Sobieskiej?Autor komentarza: ZrównoważonyTreść komentarza: Ja uważam, że to jej dodatkowe zadania w pracyData dodania komentarza: 13.03.2026, 19:19Źródło komentarza: Czy w Oławie będzie rondo Marii Klementyny Sobieskiej?Autor komentarza: CynaTreść komentarza: Światła koło Urzedu Skarbowego też hamują ruchData dodania komentarza: 13.03.2026, 19:18Źródło komentarza: Czy w Oławie będzie rondo Marii Klementyny Sobieskiej?Autor komentarza: MaklerTreść komentarza: Tabliczki nie postawią , chyba że na chodniku. Te rondo po pewnej adaptacji ( zdjęcie znaków) pozwala jechać po nim dużym zestawom na wprost.Data dodania komentarza: 13.03.2026, 19:16Źródło komentarza: Czy w Oławie będzie rondo Marii Klementyny Sobieskiej?Autor komentarza: RafaTreść komentarza: Pani Magdaleno , jest Pani w błędzie. Ten zjazd to szajs. Sam burmistrz kiedyś nawet o tym wspomniał. Patrz: archiwum PowiatowaData dodania komentarza: 13.03.2026, 19:11Źródło komentarza: Ścieżka rowerowa wzdłuż Rybackiej już na finiszu. - A co z tym zjazdem? - pyta radna
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama