Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 04:51
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

O zbrodni wołyńskiej, z powojennej perspektywy

W ramach promocji III tomu "Kresowej opowieści" Edwarda Łysiaka "Koronka" zaprasza 28 września na spotkanie z autorem
Podziel się
Oceń

Edward Łysiak jest pomysłodawcą i współrealizatorem projektu "Łączy nas wspólna historia". Pracując na rzecz przyjaznych kontaktów młodego pokolenia polskiego i ukraińskiego dba jednocześnie o pamięć historyczną i świadomość krzywd. W fabule "Kresowej opowieści" istotną rolę odgrywają zbrodnie wołyńskie, choć akcja toczy się wiele lat po wojnie. Wybitny znawca tematyki kresowej Stanisław Nicieja nazwał "Kresową opowieść" jedną z najlepszych książek o konflikcie polsko-ukraińskim.

Szczegóły - na plakacie.  


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama