Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 czerwca 2026 14:52
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

OŁAWA. W całym mieście nie będzie wody!

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Oławie uprzejmie informuje, iż przystępuje do kolejnego etapu prac mających na celu zwiększenie pewności zaopatrzenia miasta w wodę
OŁAWA. W całym mieście nie będzie wody!

Źródło: ZWiK

Podziel się
Oceń

W ramach tych prac konieczne jest kontynuowanie modernizacji układu zasilania energetycznego Zakładu Uzdatniania Wody w Nowym Otoku. Do chwili obecnej zrealizowaliśmy już szereg prac instalacyjnych, które mogły być prowadzone bez ingerencji w proces produkcyjny. Dla ich dopełnienia i uzyskania wysokiego bezpieczeństwa dostaw wody, konieczne jest wykonanie robót wymagających odłączenia zasilania i czasowego zatrzymania pracy zakładu bez możliwości wsparcia agregatem prądotwórczym. Powyższe wiąże się niestety z całkowitym wstrzymaniem dostawy wody do sieci wodociągowej na całym obszarze miasta, a tym samym wstrzymaniem dostawy wody do Państwa. W celu zminimalizowania związanych z tym utrudnień, konieczne do wykonania prace przeprowadzimy w godzinach nocnych, z piątku na sobotę tj. w dniu 10.06.2022 roku od godz. 22:00 do godz. 6:00 w dniu 11.06.2022 roku. Zapewniamy Państwa, że dochowamy najwyższej staranności w sprawnym zaplanowaniu i przeprowadzeniu tego zadania. W przypadku wystąpienia niepokojących Państwa zdarzeń, prosimy o kontakt telefoniczny pod czynnym całodobowo numerem pogotowia wodociągowo-kanalizacyjnego 994. Równocześnie zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz do korzystania z systemu BASIA (Bezpłatny Automatyczny System Informowania o Awariach), poprzez który na bieżąco informujemy o wszystkich zdarzenia dotyczących dostaw wody i odbioru ścieków (więcej na www.zwik.olawa.pl).

           Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, a za ewentualne utrudnienia serdecznie przepraszamy.


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Filozof grecki Treść komentarza: Nawiedzone osoby wbijają co rusz zgłoszenia w jednym temacie, kilkaset na przekraczanie prędkości na ul. Iwaszkiewicza. Niektórym trzeba odciąć internet bo nie widzę do czego służy, a za natarczywość też mogą ukarać, chyba jedno zgłoszenie powinno wystarczyć na ulicę. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 14:33 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: Gocha ze Zwierzyńca Treść komentarza: ,,, ....Pamiętaj! Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa nie służy do zgłaszania zdarzeń wymagających natychmiastowej interwencji. ,, Ile razy zgłaszałam tiry parkujące na zakazie przed wjazdem do Ergisu? Ile czasu to już trwa ? Jakie czynności w związku z tym zostały wykonane? Ściema , ściema , ściema Data dodania komentarza: 12.06.2026, 14:29 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: oławianin Treść komentarza: faktycznie, w takich okolicznościach też bym dłuższego kroku nie zrobił... Data dodania komentarza: 12.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Były radny nie odpuszcza, bo przejście jest, ale... suchą nogą przejść się nie da Autor komentarza: Ja Treść komentarza: A Kaczor znowu nieobecna. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 13:06 Źródło komentarza: Czy nowy budynek sądu musi być "tak daleko"? Autor komentarza: zawiedziony Treść komentarza: i tak policja nic z tym nie robi Data dodania komentarza: 12.06.2026, 13:01 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: z bbs-u Treść komentarza: a zastępcą burmistrza Ładna Wiola. To już pewne. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 12:47 Źródło komentarza: Oboje już nie są w partii. Co dalej z nimi po KO?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama