Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 stycznia 2026 09:40
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski

I znów to samo...

Po raz kolejny ktoś wyrzucił sporą ilość śmieci tuż przy drodze
I znów to samo...

Autor: fot. mieszkańcy Wójcic

Podziel się
Oceń

- Znów ktoś pozbył się niewygodnych odpadów - czytamy w mediach społecznościowych sołectwa Wójcice. - Tym razem kilka worków wypełnionych najprawdopodobniej izolacją. Śmieci postanowił wyrzucić w przydrożnym rowie za Wójcicami w kierunku Dobrzynia...

Przypomnijmy, że parę dni temu policja bez sukcesu zakończyła sprawę poprzednich odpadów w dziesięciu wielkich belach, podrzuconych w Wójcicach pod lasem - sprawcy nie znaleziono.  Czy tym razem pójdzie lepiej?

 


Napisz komentarz

Komentarze

Mieszkaniec 07.01.2023 07:41
Na Pszokach można oddać śmieci za darmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za mało jest to rozreklamowane!!! Śmieci w powiecie Oławskim jest od groma w rowach, zagajnikach przy polnych drogach itp. Rozmawiałem z wieloma ludźmi na ten temat i większość nie ma pojęcia o PSZOKu!!!!!!!!!

Ja 06.01.2023 09:25
Jest rozwiązanie tego problemu. Pszoki powinny przyjmować wszystko bezpłatnie. Sortowanie powinno odbywać się w sortowni a nie w naszych domach. Te instalacje zostały wybudowane za nasze pieniądze z unijnych dotacji. Teraz mamy dostarczyć gotowy towar do odsprzedaży i jeszcze za to zapłacić. I jaka to ekologia, że śmieciarka zamiast zabrać wszystko na raz przyjeżdża kilka razy do tej samej posesji. Po prostu zrobiono z tego kolejny niezły interes pod płaszczykiem ekologii.

baca 05.01.2023 18:10
Skoro są zamieszkałe posesje np na mojej wsi którzy nie mają kubłów to nie dziwota że ich śmieci same nie wyparują.

Andrzej 06.01.2023 10:09
no to czemu wójt/burmistrz tego nie kontroluje? przecież za to bierze pieniądze

Ludwik 05.01.2023 15:19
To tylko początek, będzie jeszcze gorzej w momencie następnej podwyżki monopolisty z tego terenu (no i może po pomyśle segregowania do jeszcze jednego kubła).

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Zakład Pracy ChronionejTreść komentarza: Bo w większości to lenie i nieudacznicy. Nawet jak im sprawcę przyprowadzisz to i tak umorzą, bo mniej do roboty. Samemu trzeba zadbać o sprawiedliwość na tych leni nie ma co liczyć.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 08:31Źródło komentarza: Podsumowanie roku w Komendzie Powiatowej Policji w OławieAutor komentarza: SimaTreść komentarza: Jaja sobie robią.... bipka z okazji zakupu i przekazania drona...🫢??? Marszalķowie , wójt , media.... A gdzie Pawlak ? Już nie reprezentuje strażaków.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 08:11Źródło komentarza: Dron dla strażaków z SiedlecAutor komentarza: Filozof greckiTreść komentarza: Ja bym nie szedł w scenę i te wszystkie koszty, jest zima i plener słabo wychodzi. Jak już coś to na sali mały koncercik bez wynajmowania sceny. Chciałem iść posłuchać Klepacza, ale pogoda i ciepełko domowe było bardziej przekonujące, więc to nie ma sensu dla tych kliku osób. Zbiórki pod kościołami chyba lepiej wychodzą.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 07:21Źródło komentarza: WOŚP. Ile zebrano podczas finału w Oławie?Autor komentarza: AktywistkaTreść komentarza: Prawo nie działa na zasadzie: ‘najpierw zabiorę, potem się zobaczy, czy wolno byłoData dodania komentarza: 28.01.2026, 06:10Źródło komentarza: Sprawa Karoliny P. Obrońca przelicytował?Autor komentarza: NataTreść komentarza: Taaaaaka rybaaaa!!!!!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 28.01.2026, 01:27Źródło komentarza: Ireneusz Stachnio pierwszy w okręgu!Autor komentarza: StefTreść komentarza: To nie prędkość jest problemem tylko brak obwodnicData dodania komentarza: 27.01.2026, 23:51Źródło komentarza: Pomylił wiejską drogę z torem wyścigowym
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama