Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 grudnia 2025 13:43
Reklama Hipol

Mocno grali i... wygrali. "Mocne Granie" z pucharem sołtysa (GALERIA)

- Oczywiście gratuluję zwycięzcom, czyli zespołowi "Mocne Granie" z Jelcza-Laskowic, byliśmy gościnni, więc zespoły z Bystrzycy zadowoliły się dalszymi miejscami - mówi sołtys Bystrzycy Michał Rado
Mocno grali i... wygrali. "Mocne Granie" z pucharem sołtysa (GALERIA)
Pierwszy Turniej o Puchar Sołtysa Bystrzycy wygrał zespół "Mocne Granie" z Jelcza-Laskowic przed zespołem Emeritos Banditos i ekipą HELP

Autor: fot. Jerzy Kamiński

Podziel się
Oceń

Pierwsze miejsce w pierwszym turnieju o puchar sołtysa Bystrzycy zajął zespól "Mocne Granie" z Jelcza-Laskowic w składzie Taras Jackyewicz, Grzesiu Krawczyk, Wiktor Kosenko i Łukasz Krupa. Drugie miejsce zajął zespół Emeritos Banditos, a trzecie - ekipa HELP. Przy okazji pierwszego turnieju o puchar sołtysa Bystrzycy zebrano z wpisowego 1159 zł - wszystko dla dzieci HELPowych. 

 - Bardzo dobrze nam się grało, bardzo dobry turniej, jest radość - mówi kapitan drużyny "Mocne Granie" Taras Jackyewicz. - Była zabawa, nowe boisko się nadaje. Po takiej ulewie, jaką tu mieliśmy, sprawdziło się. 

 - Cieszę się, że udział wzięło 8 zespołów, że wszyscy świetnie się bawili - mówi sołtys Bystrzycy Michał Rado. - Atmosfera była super, dobra zabawa mimo ogromnego upału. Zebraliśmy pieniądze dla chorych dzieci, więc myślę, że można uznać, że wydarzenie jest zakończone sukcesem. Myślę, że będą kolejne edycje, ale już je podzielimy an dwa dni, ponieważ jednak zbyt długo to dzisiaj trwało. Cieszę się jednak, że publiczność dopisała. 

Galeria zdjęć  - niżej. 

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama