To pierwsze takie wydawnictwo opisujące historię gminy. Książkę po raz pierwszy można było obejrzeć, podczas uroczystości 50-lecia Gminy Oława. Ale planowana jest niespodzianka dla mieszkańców gminy. Już wkrótce będzie można ją zdobyć biorąc udział w konkursach, które będą ogłaszane na stronie internetowej www.GminaOlawa.pl i profilu gminy na FB. Zapraszamy do obserwacji. Książka trafi również do Gminnej Biblioteki Publicznej i jej filii, a także do szkolnych bibliotek.
176 stron historii gminy Oława
- tuOlawa BS
- 15.11.2023 16:48
- Źródło: Gmina Oława
ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH
Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone.
Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ
Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Napisz komentarz
Komentarze