Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 grudnia 2025 09:35
Reklama Hipol
Reklama Michał Rado

Foto Konkurs ze smartfonami

Podziel się
Oceń

Zrób zdjęcie, wyślij na [email protected]

i wygraj smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black.

Pokaż swoją Unię Europejską. Pokaż, na co w Twojej miejscowości wydaliśmy unijne pieniądze. Ścieżka rowerowa, odnowiony rynek, plac zabaw, a może coś zupełnie innego?

Na zdjęcia, także selfie, czekamy do 31 maja 2018r. Format JPG lub PGN, do 2 MB. Wyniki ogłosimy 30 czerwca na www.gazetylokalne.pl i na stronie Twojej gazety lokalnej.

Koniecznie zajrzyj do regulaminu na www.gazetylokalne.pl.

Zapraszamy!

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Napisz komentarz

Komentarze

Daruś 27.04.2018 13:23
a jakiś regulamin?

27.04.2018 06:49
Proponuję sfotografować makiety basenu i zrewitalizowanego rynku, które BBS będzie mógł wkrótce odkurzyć i użyć w kolejnych wyborach.

rety 26.04.2018 20:10
Jak w każdej prowincjonalnej dziurze : bezpłatny parking dookoła Ratusza.

RR 26.04.2018 20:58
I nic poza tym parkingiem

26.04.2018 17:02
Odnowiony rynek!!! Ha ha ha

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: To ile te leżaki kosztowały i ile można by ich kupić za cud ławeczkę? Pewnie byłby to lepszy pomysł. Te prostaki to świadomi podatnicy, patrzący na ręce tych którzy te podatki wydają na pierdoły.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 08:57Źródło komentarza: Nie milkną echa słynnej "Chilloławki"Autor komentarza: JaTreść komentarza: Jakieś powody, podstawa prawna dlaczego nie można udostępnić nagrania z prywatnej kamery galerii?Data dodania komentarza: 17.12.2025, 08:37Źródło komentarza: Daje mu czas do jutra do 15.00. Potem idzie na policjęAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Grecki ogonku włodarza Oławy przez takie inwestycje ten kraj tonie w długach. Wydaje się setki miliardów rocznie i buduje się ławeczki chodniczki pomniczki place zabaw itp padziew a brakuje choćby na elektrownie atomowe naukę wojsko trzeba się zadłużać. Z góry na dół kradną marnotrawią albo rozdają żeby wybory wygrać i jak myślisz filozofie będzie lepiej czy gorzej jak w Grecji?Data dodania komentarza: 17.12.2025, 08:06Źródło komentarza: Nie milkną echa słynnej "Chilloławki"Autor komentarza: NataTreść komentarza: Maleńka rysa na lakierze to nic złego... Gorzej gdy z premedytacją uszkodzimy zderzak. Pozdrawiam.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 07:45Źródło komentarza: Daje mu czas do jutra do 15.00. Potem idzie na policjęAutor komentarza: PekińczykTreść komentarza: Na milion procent twoja opinia Gosiu nikogo nie obchodzi.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 07:44Źródło komentarza: Chciał zawieszenia potępowania w sprawie Jack-Polu. Jest odpowiedź burmistrzaAutor komentarza: PekińczykTreść komentarza: To oficjalne stanowisko ratusza?Data dodania komentarza: 17.12.2025, 07:42Źródło komentarza: Nie milkną echa słynnej "Chilloławki"
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama