Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 kwietnia 2026 13:03
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Wręczono nagrody w konkursie pod hasłem: „Sercem z Hospicjum”

Dziś w Ośrodku Kultury w Oławie odbyło się wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego i literackiego, współorganizowanego przez Urząd Miejski w Oławie, w ramach 14. Edycji Pól Nadziei - akcji, która przyczynia się do szerzenia idei wzajemnej pomocy, solidarności z cierpiącymi oraz działań hospicyjnych.
  • Źródło: Miasto Oława
Podziel się
Oceń

W tegorocznym konkursie pod hasłem: „Sercem z Hospicjum” wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i średnich z Oławy i okolic. Urząd Miejski w Oławie podczas tegorocznego wydarzenia reprezentowali burmistrz Tomasz Frischmann oraz wiceburmistrz Małgorzata Pasierbowicz.

Nagrody otrzymali:

- w kategorii klas I-IV:

  • I miejsce: Iga Mąkowska - SP nr 5 w Oławie
  • II miejsce: Inga Wałcerz - SP nr 6 w Oławie
  • III miejsce: Daria Zabłocka - SP nr 3 w Oławie

wyróżnienie - Natalia Jurek - SP nr 3 w Oławie

- w kategorii klas V-VIII:

  • I miejsce: Zofia Zaręba - SP w Marcinkowicach
  • II miejsce: Wioletta Stańko - SP w Marcinkowicach oraz Agata Gwizdalska - SP nr 3 w Oławie
  • III miejsce: Gabriela Połchowska - SP nr 5 w Oławie oraz Antonina Szuturma - SP nr 3

- w kategorii szkół średnich:

  • I miejsce: Ewa Kłosowska - LO w Oławie
  • II miejsce: Jagoda Rogowska - ZS im. Zjednoczonej Europy
  • III miejsce: Weronika Giza - ZS im. Zjednoczonej Europy

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Pól Nadziei za rok.



Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: cześTreść komentarza: ja wracam o 13 :DData dodania komentarza: 28.04.2026, 12:26Źródło komentarza: Czytelnik prosi o interwencję, bo... nie da się jechaćAutor komentarza: InformatykTreść komentarza: Ale po co windy, by następny rok był remont przez windy. Oddajcie dworzec przed zimą, by ludzie nie marzli na zewnątrz.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 11:01Źródło komentarza: Za pół roku Oława ma mieć piękny dworzec kolejowy. A co z windami?Autor komentarza: RedaktorTreść komentarza: "Z kolejnych informacji, jakie otrzymaliśmy 31 października 2026 z zespołu prasowego PKP PKL...." - no, no, informacja z przyszłości.... W skrócie: nie ma kasy biletowej i nie będzie wind na perony - i tyle w temacie.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 10:39Źródło komentarza: Za pół roku Oława ma mieć piękny dworzec kolejowy. A co z windami?Autor komentarza: KlaunTreść komentarza: TYLE .... i na tyle 🤣🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 28.04.2026, 10:38Źródło komentarza: Do końca streama jeszcze dwie godziny. Zaczęło się od Mai z Oławy!Autor komentarza: MALENKATreść komentarza: A JA ZNAM TAKIE NIE PRAKTYKUJĄCE ALE WIERZĄCE CO W PIATEK TYLKO NAJLEPSZE RYBY JEDZĄ, DLACZEGO RYBY?Data dodania komentarza: 28.04.2026, 10:34Źródło komentarza: Dyspensa dla katolików. W piątek mogą zjeść mięsoAutor komentarza: KTreść komentarza: Powiedziałeś, co wiedziałeś i wyszło, że mało wiesz.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 09:09Źródło komentarza: OŁAWA. Zadyma z udziałem pseudokibiców
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama