Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 czerwca 2026 12:39
ZOBACZ:
Reklama
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Łatwe zwycięstwo i bolesna porażka "Błyskawicy"

"Błyskawica" zdominowała "Bielawiankę", ale nie poradziła sobie z "Orłem"
Łatwe zwycięstwo i bolesna porażka "Błyskawicy"

Autor: Fot i grafika: Grzegorz Pawlak

Podziel się
Oceń

Błyskawica Gać - Bielawianka Bielawa 5:0

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Błyskawica Gać 3:1

W długi weekend rozegrano dwie czwartoligowe kolejki. Piłkarze z Gaci w czwartek grali u siebie z Bielawianką Bielawa, czyli zespołem, który nie wygrał jeszcze w tym sezonie spotkania. To był mecz do jednej bramki. Gospodarze przeważali od samego początku, a worek z bramkami rozwiązał się już w 12 minucie, gdy trafienie zanotował Rafał Woźniak. Sześć minut później trafił Kacper Urysz, a tuż przed przerwą na listę strzelców wpisał się Konrad Korba. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. W 49 i 77 minucie dwa gole zdobył kapitan Łukasz Orzechowski. To on został potem wybrany najlepszym graczem tego spotkania.

W sobotę "Błyskawica" mierzyła się na wyjeździe z Orłem Ząbkowice Śląskie. Do przerwy po golu Damiana Draczyńskiego z karnego było 1:0 dla przyjezdnych. Niestety w drugiej połowie gospodarze odrobili straty i wyszli na prowadzenie. Strzelili w sumie trzy gole i wygrali ten mecz 3:1.

- Dwie zupełnie różne połowy. W drugiej tracimy szybko dwie bramki, później po raz kolejny druga żółta kartka dla Błaszczyka, w konsekwencji czerwona, 3-1 i pomimo starań - w osłabieniu, nic więcej do siatki nie wpadło - czytamy w mediach społecznościowych Błyskawicy Gać. -  Bolesna porażka, ale wracamy do pracy, wyciągamy wnioski z ostatnich spotkań, pracujemy nad błędami i szykujemy się do dwóch arcytrudnych meczów, które rozegramy przed własną publicznością.

***

Kolejny mecz Błyskawica Gać rozegra u siebie z Chrobrym II Głogów - 24 sierpnia o godz. 14.00.


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: O Ława Treść komentarza: Mogę się mylić, ale trochę trąca podejściem typu: "Podpisałem, jak miałem z tego benefit, ale skoro już nie mam, to mi się nie podoba ten pomysł. W ogóle po co tam sąd przenosić?!" Data dodania komentarza: 12.06.2026, 11:56 Źródło komentarza: Czy nowy budynek sądu musi być "tak daleko"? Autor komentarza: Senator, czy inny radny?! Treść komentarza: Deszcz pada i są kałuże, no kto by pomyślał?! Tak to jest jak się szuka promocji na "ex-skluzywnych" osiedlach... Data dodania komentarza: 12.06.2026, 11:50 Źródło komentarza: To nie droga, tylko asfalt techniczny - tłumaczy dyrektor Poślad Autor komentarza: * Treść komentarza: Coś się komuś "pozajączkowało" z tym artykułem. Panie Poślad, można przy co drugiej posesji zrobić drenaż francuski, i będzie spokój do czasy zrobienie odwodnienia i ulicy. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 11:34 Źródło komentarza: To nie droga, tylko asfalt techniczny - tłumaczy dyrektor Poślad Autor komentarza: Pekińczyk Treść komentarza: "Ten wniosek złożyłem, bo muszę teraz jako były rady RM walczyć z radnymi nieporadnymi koalicji rządzącej" jak pan Mikosiak pięknie określił radnych koalicji BBS-PiS. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 11:02 Źródło komentarza: Były radny nie odpuszcza, bo przejście jest, ale... suchą nogą przejść się nie da Autor komentarza: Bój w hucie Treść komentarza: Ile dzieci urodziło się w tym czasie? Data dodania komentarza: 12.06.2026, 10:58 Źródło komentarza: Odeszli w maju 2026 r. Autor komentarza: Stich Treść komentarza: Ja już nie wiem co jest lepsze dla radnych BBS, czy jak drzemią i milczą przez całą sesję, czy jak się odezwą i pokażą swoją hipokryzję i zainteresowanie wyłącznie własnymi korzyściami. Gazeta opisała sprawy w jakich głos zabrał radny Prus na ostatniej sesji. 1. Asfaltowanie ulic na osiedlu Nowy Górnik i oświetlenie (zapytał o ulicę przy której sam mieszka i sąsiednie głównie dojazdowe do jego ulicy, pomijając większą część osiedla Nowy Górnik). 2. Nowa siedziba Sądu przy ul. Opolskiej i sugestia aby jednak wybudować go przy wyjeździe na Wrocław, bo jako adwokata go to dotyczy i lepiej byłoby mieć blisko domu niż na drugim końcu miasta. Tak dba o interes mieszkańca (czyli siebie) radny Prus. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 10:57 Źródło komentarza: Czy nowy budynek sądu musi być "tak daleko"?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama