Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 07:36
Reklama
Reklama

Spotkanie z redaktorem Gadowskim

Po sąsiedzku, bo w Brzegu. Ruch Obrony Polaków zaprasza na prelekcję redaktora Witolda Gadowskiego – dziennikarza śledczego, pisarza i autora wielu filmów dokumentalnych połączonej z dyskusją na temat aktualnej sytuacji państwa polskiego
Spotkanie z redaktorem Gadowskim
Po sąsiedzku - Ruch Obrony Polaków zaprasza na prelekcję redaktora Witolda Gadowskiego – dziennikarza śledczego, pisarza i autora wielu filmów dokumentalnych
Podziel się
Oceń

- Spotkanie odbędzie się 25 października o godz. 17.00 w Klubie Stodoła w Brzegu na ul. Starobrzeskiej 24 (wjazd na Galerią na ul. Słowackiego) i informuje Janusz Jakubów. - Będzie okazja spróbować poszukać odpowiedzi na takie pytania: Czy Polska jest jeszcze niepodległym państwem czy tylko kolonią okupowaną przez służby i korporacje obcych państw? Jakie perspektywy dla Polski wynikają z konfliktów na Ukrainie i na Bliskim Wschodzie? Czyje interesy realizują przeszły i obecny rząd RP? Czy mamy jeszcze szansę odzyskać prawdziwą niepodległość? 

 


Napisz komentarz

Komentarze

Obserwator 14.10.2024 12:59
Tu mi gazeta zaimponowała,piszę to bez złośliwości ,prędzej bym się spodziewał zaproszenia na spotkanie z Michnikiem,Lisem itp.itd.

fuj 14.10.2024 17:05
Komentarz zablokowany

cześ 13.10.2024 15:55
Może w końcu będzie na kogo głosować w tym naszym nieszczęśliwym kraju!!! A nie ciągle tylko kaczor donald!!!

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: KpinaTreść komentarza: zbiórka darów, zbiórka na grzejniki, a Frischmann lekką ręką wywala 120 tys. na ławkęData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:06Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: Oława OKTreść komentarza: Marek co się z tobą na wyrabiało ???Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:25Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: RafałTreść komentarza: Jak kler odejdzie od polityki to może wrócę do kościoła i zaczne się spowiadać w konfesionaleData dodania komentarza: 4.12.2025, 15:52Źródło komentarza: Wyspowiadaj się na dworcu kolejowymAutor komentarza: NataTreść komentarza: Robicie z Powiatu niepotrzebny Babilon i nie pozwalacie obywatelom, tj. Mieszkańcom dołożyć cegiełki na pomoc chorym i ubogim. Mam tego dość!!!!!!!!Data dodania komentarza: 4.12.2025, 15:16Źródło komentarza: Rusza akcja "Podziel się z potrzebującymi"Autor komentarza: WalerianTreść komentarza: Do czego może być przydatny ten dokument? To sztuka dla sztuki. Czy mamy zrezygnować z przemysłu i wrócić do rolnictwa i upraw bo to jest najmniej szkodliwa działalność. Chociaż nie do końca, bo najlepiej to lasy posadzić. Co szary mieszkaniec ma do powiedzenia? Wszyscy widzimy że klimat się zmienia, ale przyczyny mogą być różne. Może to być proces naturalny, a może jednak działalność człowieka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:28Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Dziwie się że nie zmieniliście jeszcze nazwy na tuDrabiński...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 13:33Źródło komentarza: Radny powiatowy zwrócił się do burmistrza Oławy o zawieszenie tego postepowania
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama