Już w piątek podopieczni Krzysztofa Pilawy i Mateusza Redlarskiego udowodnili, że są w świetnej formie. Pokonali 3:0 Gwardię Wrocław, więc z dużymi nadziejami podchodzili do dalszej części rywalizacji. W sobotę zmierzyli się z gospodarzami - ekipą KPS Chełmiec Wałbrzych. Po długim, emocjonującym starciu zwyciężyli 3:2, co oznaczało, że w niedzielę powalczą o złoty medal mistrzostw województwa. W niedzielnym spotkaniu z zespołem DOFU Bielawianka Bester Bielawa nie pozostawili złudzeń. Wygrali 3:0, ciesząc się z tytułu mistrzów Dolnego Śląska.
Najlepszym zawodnikiem Turnieju Finałowego Mistrzostw Dolnego Śląska został wybrany przyjmujący Mikołaj Bałowski. Młody zawodnik regularnie występujący w seniorskim zespole Jelczańskich Lwów na wałbrzyskim parkiecie prezentował się znakomicie i jako kapitan poprowadził drużynę do końcowego sukcesu.
Turniej 1/8 finału mistrzostw Polski zostanie rozegrany w Jelczu-Laskowicach między 28 lutego a 2 marca.
***
Wyjazd do Wałbrzycha i udział w turnieju był możliwy dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice, Starostwa Powiatowego w Oławie, a także głównych sponsorów: firm Rekord i Instytut Mechaniki.







Napisz komentarz
Komentarze