Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 4 maja 2026 05:36
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Sprawdź jakość powietrza. NA ŻYWO

Podziel się
Oceń

Jak informuje UM OŁAWA. Na terenie miasta zamontowano 8 sensorów sprawdzających jakość powietrza. Urządzenia wskazują wartości pomiarowe: PM2,5, PM10, temperatury, wilgotności, ciśnienia i wskaźnik godzinowy jakości powierza CAQI. Oprócz nowych urządzeń przy ul. Żołnierza Armii Krajowej w Oławie funkcjonuje stacja pomiarowa Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska we Wrocławiu, a na budynku dworca autobusowego świetlna tablica informacyjna, gdzie dane przedstawiane są w postaci liczbowej i graficznej. Każdy może na bieżąco monitorować stan powietrza poprzez ściągnięcie na telefon aplikacji o nazwie „airly” lub przez stronę internetową wpisując adres https://airly.eu/map/pl/.

    Źródło www.facebook.com/UrzadMiastaOlawa W JELCZU-LASKOWIACH też są takie punkty pomiarowe

Napisz komentarz

Komentarze

anonim 20.11.2019 09:36
dobra napiszcie od razu a nie sugerujecie że jak współrządzi PIS to jest zła jakość powietza. Nic wam nie pasuje. Czepiacie się wszystkiego. Jak w koalicji była platforma to wszystko było git. obiektywni dziennikarze śmiechu warte

20.11.2019 11:34
a czy to jakaś różnica kto współrządzi? bo ja nie dostrzegam żadnej. Natomiast za poprzedniej kadencji też były artykuły o złym stanie powietrza.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: ^Treść komentarza: Nareszcie objawił się z żenującym tekstem,przedstawiciel tzw. Oławskiej opozycji. Wstyd i masakra. Ale jaka tzw. Oławska opozycja, taki i jej „rzecznik”.Data dodania komentarza: 3.05.2026, 20:08Źródło komentarza: CZYTELNIK: - Kupuję bilet kilkadziesiąt minut przed zamknięciem basenu i... mam kłopotAutor komentarza: 4 majaTreść komentarza: wyłącz tę szczujnię pisowską, to nie będziesz pisał takich głupot. Jest przepis w ustawie o obronie ojczyzny, który na to pozwala.Data dodania komentarza: 3.05.2026, 19:45Źródło komentarza: Jerzy Treska. Bohater lokalnej historii, obrońca polskiej mowyAutor komentarza: MatekTreść komentarza: Bardzo ciekawy artykułData dodania komentarza: 3.05.2026, 19:36Źródło komentarza: Dziś stoi tu Pomnik Niepodległości, ale nie zawsze tak byłoAutor komentarza: Herr FlickTreść komentarza: Izabella, absolutnie się nie dziwię.Data dodania komentarza: 3.05.2026, 19:04Źródło komentarza: Dni Jelcza-Laskowic 2026. Tak było na koncertach [ZDJĘCIA]Autor komentarza: 3 majaTreść komentarza: SAEF rząd podpisuje pomimo braku zgody . Wszyscy powinni być postawieni pod Trybunał Stanu.Data dodania komentarza: 3.05.2026, 19:02Źródło komentarza: Jerzy Treska. Bohater lokalnej historii, obrońca polskiej mowyAutor komentarza: *Treść komentarza: To tylko skompromitowana urzędniczka niższego szczebla, nie warta uwagi.Data dodania komentarza: 3.05.2026, 18:19Źródło komentarza: CZYTELNIK: - Kupuję bilet kilkadziesiąt minut przed zamknięciem basenu i... mam kłopot
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama