Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 21:34
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM
Po nocnych kradzieżach w Goszczynie

Okradli ją. Mieszkanka Goszczyny prosi sąsiadów o pomoc. Może ktoś coś widział? (FILMIKI)

- Jeśli macie dodatkowe informacje proszę o kontakt - mówi pani Joanna z Goszczyny. - Może na jakiejś kamerze będzie widoczny numer rejestracyjny krążącego auta tej nocy, a może ktoś z Państwa skojarzy ten przejeżdżający samochód (prawdopodobnie Toyota Previa), albo człowieka
Okradli ją. Mieszkanka Goszczyny prosi sąsiadów o pomoc. Może ktoś coś widział? (FILMIKI)
Być może ten mężczyzna stojący w nocy przed posesją miał coś wspólnego z kradzieżami
Podziel się
Oceń

O nocnych kradzieżach w Goszczynie (gmina Domaniów) już pisaliśmy. Sołectwo Goszczyna informowało wtedy: - Szanowni Mieszkańcy Goszczyny, informuję, że minionej nocy (23/24 marca) na terenie Goszczyny doszło do dwóch kradzieży – skradziono m.in. rower oraz opony od pojazdu ciężarowego. Proszę o zachowanie czujności i zwrócenie szczególnej uwagi na zabezpieczenie swojego mienia: zamykajmy garaże, komórki, posesje oraz pojazdy. Warto także reagować na podejrzane sytuacje i osoby poruszające się nocą w okolicy. Nie chodzi o wywoływanie niepokoju, lecz o wzajemną troskę i bezpieczeństwo nas wszystkich. Dbajmy o siebie i swoich sąsiadów.

I to do tych sąsiadów apeluje teraz pani Joanna Pomagruk z Goszczyny: - Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom Goszczyny za zaangażowanie, w naszą sprawę dotyczącą kradzieży. Niestety, dzisiaj okazało się, że dodatkowo złodzieje ukradli również letnie opony do mojego auta, które kilka dni wcześniej kupiłam. Wszystko odbyło się w nocy z poniedziałku na wtorek (czyli 23/24 marca). Jeśli macie dodatkowe informacje proszę o kontakt. Może na jakiejś kamerze będzie widoczny numer rejestracyjny krążącego auta tej nocy, a może ktoś z Państwa skojarzy ten przejeżdżający samochód (prawdopodobnie Toyota Previa), albo człowieka.

 

 

Jak się teraz okazuje, nie tylko panią Joannę okradli tej nocy. Ofiarą złodzieja padł też inny mieszkaniec Goszczyny, który stracił dwie opony do tira o wartości ok. 6 tys. zł. 

Z panią Joanną można się kontaktować poprzez jej profil FB lub tel. 666 281 729.


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Miss Piggy Treść komentarza: Muppet Show Data dodania komentarza: 28.06.2026, 20:45 Źródło komentarza: Agnieszka Szawan-Paras nowym dyrektorem CKZiU Autor komentarza: wyborca Treść komentarza: A czego można oczekiwać po ludziach PO ? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 18:27 Źródło komentarza: Znów chcą odwołać przewodniczącego RM w Oławie Autor komentarza: Redaktor Treść komentarza: Utrata zaufania? Żeby coś utracić to znaczy że wcześniej trzeba to mieć. Czyli efektem takiego wniosku jest przyznanie, że przewodniczący rady dotychczas cieszył się zaufaniem wszystkich radnych...Ciekawe.. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 14:48 Źródło komentarza: Znów chcą odwołać przewodniczącego RM w Oławie Autor komentarza: Leszek Górecki Treść komentarza: A istniejącemu co brakuje? Poprawic nawierzchnię , poszerzyć wyjazd przy dawnym prosektorium i będzie ok. Co ? Nowe krawężniki chcecie tam kłaść? Po co ? I na koniec fotki robić ogłaszając sukces? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 14:19 Źródło komentarza: Co z parkingiem przy szpitalu w Oławie? Autor komentarza: olav Treść komentarza: Człowieczek jest wybitnie "sterowaly" i nie wie, że nie wie wiec należy mu wybaczyć, ale czego się nie robi dla kasy i apanaży. Wszystko !!!!!!! Data dodania komentarza: 28.06.2026, 14:01 Źródło komentarza: Znów chcą odwołać przewodniczącego RM w Oławie Autor komentarza: on Treść komentarza: Bo przewodniczacy wykonuje polecia burmistrza Data dodania komentarza: 28.06.2026, 13:56 Źródło komentarza: Znów chcą odwołać przewodniczącego RM w Oławie
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama