Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 20 sierpnia 2026 21:52
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Pożegnanie klas maturalnych w Kasprowiczu

Dziś w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach odbyło się uroczyste i niezwykle wzruszające pożegnanie klas maturalnych – wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci. Był to wyjątkowy moment podsumowania kilku lat wspólnej nauki, pracy, przyjaźni i niezliczonych szkolnych doświadczeń.
  • Źródło: Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach
Pożegnanie klas maturalnych w Kasprowiczu
Dziś w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach odbyło się uroczyste i niezwykle wzruszające pożegnanie klas maturalnych
Podziel się
Oceń

Uroczystość rozpoczęła się od oficjalnych przemówień, pełnych życzeń powodzenia oraz słów uznania dla absolwentów. Podkreślono ich zaangażowanie, wytrwałość i osiągnięcia. Najlepsi uczniowie zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami.

Szczególne wyróżnienie przypadło trzem uczniom: Gabrielowi Albekierowi, Andriiemu Taratuli i Dawidowi Paprockiemu, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Zostali oni wpisani do Honorowej Księgi szkoły – symbolu uznania dla ich pracy i sukcesów.

Ważnym momentem było wręczenie świadectw ukończenia szkoły – symboliczny krok ku nowemu etapowi życia. Nie zabrakło również podziękowań dla dyrekcji, nauczycieli i wychowawców za ich codzienny trud, wsparcie i inspirację.

Wyjątkowym elementem wydarzenia była część artystyczna przygotowana przez uczniów trzecich klas pod kierunkiem pana Szymona Kiecenki oraz pani Jolanty Parchem. Występy dostarczyły wielu emocji – od uśmiechu po wzruszenie – i były pięknym gestem pożegnania starszych kolegów. Starannie przygotowany program oraz wysoki poziom wykonania zrobiły ogromne wrażenie na publiczności. Atmosfera uroczystości była pełna radości, dumy i nostalgii. Wspomnienia wspólnie spędzonych chwil, sukcesów i codziennych szkolnych momentów wracały ze szczególną siłą. 

- Drodzy Absolwenci – zamykacie ważny etap i rozpoczynacie nowy, pełen wyzwań i możliwości - czytamy na szkolnym profilu w tzw. mediach społecznościowych. - . Życzymy Wam odwagi, wytrwałości oraz wiary we własne możliwości. Przed Wami egzamin maturalny – trzymamy za Was kciuki i wierzymy w Wasz sukces!  Pamiętajcie, że zawsze będziecie częścią naszej społeczności. Drzwi szkoły pozostają dla Was otwarte. Powodzenia i do zobaczenia!

 


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: cześ Treść komentarza: Straszne te zniszczenia, bezsensowne to było :( Data dodania komentarza: 20.08.2026, 20:50 Źródło komentarza: Jak w Oławie po wojnie radzono sobie z "obcym" Autor komentarza: cześ Treść komentarza: bo wiedzą kogo im nie wolno zatrzymać! Data dodania komentarza: 20.08.2026, 20:44 Źródło komentarza: Pędził 142 km na godzinę i... stracił prawko Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Póki co to Budżet Tiwarzyski Data dodania komentarza: 20.08.2026, 20:02 Źródło komentarza: Cztery projekty do głosowania! Oławski budżet obywatelski 2027 Autor komentarza: * Treść komentarza: No fakt. Głupia odpowiedź. Data dodania komentarza: 20.08.2026, 18:52 Źródło komentarza: Tak będzie wyglądał park przy ulicy Zacisznej Autor komentarza: Zrównoważony Treść komentarza: W ogóle nie zrozumiałaś ironii. Wiem, że nie bywasz w urzędzie, bo ty pracujesz w urzędzie. I czemu mamy zostawić temat wydawania nie swojej kasy na ławeczkę, która po za siedzeniem, nie ma żadnego zastosowania. Ty prowadzisz kampanię wyborczą cały rok w Rynku, co chwalę, ale jednak masz w tym swój cel, więc czemu chciałabyś zabronić komuś wpisów o aferach, które ciebie dotyczą. Data dodania komentarza: 20.08.2026, 18:34 Źródło komentarza: Tak będzie wyglądał park przy ulicy Zacisznej Autor komentarza: Zrównoważony Treść komentarza: Kto by to nie był tym nowym szefem, to z pewnością ty nie będziesz pracownicą tego urzędu. Imprezy w Rynku super i tu nie słuchaj opozycji, robisz dobrą robotę, ale twoja buta, pewność siebie, wypieranie się ciągle, że to nie ty piszesz oraz te wszystkie afery mieszkaniowe i wygranych przetargów przeważają. Sprawiasz niemiłe wrażenie. I to chwalenie się, kompetencje, stanowisko, jakie ty masz mniemanie o sobie. Nie martw się o tych aferach też będziemy pisać. W przeciwieństwie do opozycji będę chwalił ciebie za imprezy w Rynku. Będziesz startować do rady powiatu, więc po co te durne wpisy, jaki byś miała cel pisać tu. Masz cel. Chcesz by jak najmniej pisali o aferach, które dotyczą Ciebie. czy twoich bliskich. Nie wiedzieliście co zrobić z dotacją, nic, nie brać tej kasy, skoro nie mieliście dobrych pomysłów, zresztą miasto także dołożyło się. Data dodania komentarza: 20.08.2026, 18:23 Źródło komentarza: Tak będzie wyglądał park przy ulicy Zacisznej
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama