Chodzi o osiedle, nazywane Mieszkaniami Plus.
- Przy placu zabaw i rowerowni, między blokiem czerwonym a niebieskim na tym osiedlu przy ul Paderewskiego stała sobie skrzynia. Stała i stała, aż w końcu któremuś z dzieci ciekawość się włączyła i koniecznie trzeba było zajrzeć do środka. Już od trzech albo nawet dłużej skrzynia stoi rozwalona, a gwoździe są na wierzchu. Kamera to widzi, ale nikt z rodziców nic z tym nie robi, choć ich dzieci się tam bawią codziennie. Można tę wiadomość puści dalej, żeby ktoś mógł z tym zrobić porządek?
Puszczamy i zobaczymy co się zadzieje.

Napisz komentarz
Komentarze