Do rywalizacji zgłosiło się ostatecznie 19 drużyn, które rywalizowały w 9 konkurencjach. Największym przeciwnikiem dzisiejszych zawodów była nie konkurencja, ale upał. który mocno dawał się we znaki. Na szczęście nikomu nic złego się nie stało.
Po zaciętej rywalizacji na najwyższym stopniu podium znów stanęła ekipa z Owczar. To czwarte z rzędu zwycięstwo tego sołectwa w tym turnieju.
Drugie miejsce zajęło sołectwo Marszowice, a trzecie Godzikowice.
Wszystkim gratulujemy!

















Napisz komentarz
Komentarze