W drodze do końcowego tryumfu zespół pewnie pokonał drużyny z Obornik Śląskich, Ostrowa Wielkopolskiego oraz gospodarzy z Oleśnicy. Młodzi szczypiorniści prezentowali dobrą formę i wysoką skuteczność, co przełożyło się na komplet zwycięstw.
Jak podkreśla trener Michał Białowąs, udział w turnieju był nie tylko okazją do walki o wynik, ale również elementem procesu szkoleniowego.
- Mecze były przede wszystkim szansą na przetestowanie kilku nowych rozwiązań taktycznych oraz kolejnym wartościowym etapem przygotowań zespołu. Cieszy zarówno postawa zawodników, jak i końcowy wynik - relacjonuje szkoleniowiec.

Napisz komentarz
Komentarze