Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 sierpnia 2026 15:12
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Pochwalili się nowymi pojazdami

Flota Zakładu Gospodarki Komunalnej w Jelczu-Laskowicach powiększyła się o dwa nowoczesne pojazdy!
  • Źródło: Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice
Podziel się
Oceń

2 sierpnia oficjalnie przekazano do użytkowania dwie fabrycznie nowe śmieciarki, które zasiliły flotę Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp z o.o Jelcz-Laskowice. Nowe pojazdy będą wykorzystywane do odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Jelcz-Laskowice oraz transportu odpadów segregowanych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK).

Zakup został zrealizowany w formie leasingu operacyjnego i obejmuje:

  • śmieciarkę dwukomorową Volvo FE320 o pojemności 20 m³,
  • śmieciarkę jednokomorową Volvo FE320 o pojemności 21 m³.

Nowe pojazdy to kolejny krok w kierunku sprawniejszej i bardziej efektywnej realizacji usług komunalnych na rzecz mieszkańców naszej gminy.


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Dildo Star Treść komentarza: Mało brakowało, a zająłby się dach stadionu... Data dodania komentarza: 5.08.2026, 14:30 Źródło komentarza: 17-latek ukarany za odpalenie racy podczas meczu w Oławie Autor komentarza: Wiesiek Treść komentarza: Wyciąć zagajniczek do zera, będzie pięknie i ładnie. Co wy na to? Data dodania komentarza: 5.08.2026, 13:50 Źródło komentarza: LIST: - Teren zarósł chwastami, sprawia wrażenie zaniedbanego Autor komentarza: Stef Treść komentarza: Mieszkańców tam w ogóle nie powinno być, skoro to teren prywatny. Niezła samowolka jak chcesz decydować o kogoś terenie, na swoją działkę sobie ludzi zaproś Data dodania komentarza: 5.08.2026, 13:17 Źródło komentarza: Mieszkanka nie wierzy, że powodem śnięcia ryb była przyducha Autor komentarza: Redaktor Treść komentarza: Czyli jedyny konkret - to tabliczka: teren prywatny i zakaz wstępu.. Utrata miejsca do spacerów i korzystania z terenu przez okolicznych mieszkańców. Piękna interwencja... Mieszkańcy zapewne przeszczęśliwi i wdzięczni... Data dodania komentarza: 5.08.2026, 12:53 Źródło komentarza: Mieszkanka nie wierzy, że powodem śnięcia ryb była przyducha Autor komentarza: Pracownik szpitala Treść komentarza: .... Widać to po ilości kciuków w dół przy twoim poście Data dodania komentarza: 5.08.2026, 11:59 Źródło komentarza: LIST: - Teren zarósł chwastami, sprawia wrażenie zaniedbanego Autor komentarza: x Treść komentarza: Gdyby tak zależało pani na stawie i jego czystości to by chociaż posprzątała butelki, które wiecznie leżą na ścieżce prowadzącej do niego z wioski. Wielka sensacja Data dodania komentarza: 5.08.2026, 11:55 Źródło komentarza: Mieszkanka nie wierzy, że powodem śnięcia ryb była przyducha
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama