Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 18 sierpnia 2026 13:16
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Złożyli kwiaty w Święto Wojska Polskiego

Delegacja Koalicji Obywatelskiej złożyła w sobotę wiązankę pod Pomnikiem Losów Ojczyzny w Oławie
Podziel się
Oceń

W relacji działaczy KO czytamy: - Spotkaliśmy się, by podkreślić ważną rolę Wojska Polskiego oraz jego wkład, strzegąc granic Polski i Europy. Obecna sytuacja międzynarodowa powinna skłonić nas do refleksji i uświadomić nam, jak kluczowe  znaczenie ma Wojsko Polskie dla zapewnienia bezpieczeństwa każdego z nas. Pamiętajmy także czym dla Polski, Europy i Świata, było zwycięstwo nad Bolszewikami 106 lat temu.


Napisz komentarz

Komentarze

Zainteresowany 18.08.2026 08:59
To jeszcze publiczne medium czy propagandowa agitka jednej z partii? I tak do wyborów będzie? Inni nie składali wieńców?

kąfederat 18.08.2026 12:37
Agitka pis-u?

Redaktor 18.08.2026 07:59
Nowy Zarząd w komplecie?

Edward 18.08.2026 07:09
Komentarz zablokowany

Historyk 17.08.2026 20:49
Brawo gratulacje czerwona kreacja bardzo do upamiętnienia zwycięstwa nad bolszewikami pasuje

Jacek 18.08.2026 07:40
Historyk 17.08.2026 20:49
Brawo gratulacje czerwona kreacja bardzo do upamiętnienia zwycięstwa nad bolszewikami pasuje
a czego się spodziewałeś po platformie?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: kąfederat Treść komentarza: Agitka pis-u? Data dodania komentarza: 18.08.2026, 12:37 Źródło komentarza: Złożyli kwiaty w Święto Wojska Polskiego Autor komentarza: oooo Treść komentarza: Może o to chodzi , aby ludzie odczuli niedogodności i smród. Wówczas zjawi się firma , która za bezcen przejmie wszystko. Rządzący będą usprawiedliwieni takim posunięciem. Znów ktoś zarobi kokosy, jakiś tubylec biznesmen. Data dodania komentarza: 18.08.2026, 11:42 Źródło komentarza: Zakaz kąpieli nad stawem w Jelczu-Laskowicach Autor komentarza: CTR Treść komentarza: Woda wyparowała i niekorzystne stężenie wzrosło. WC brak, nie wspomnę o prysznicach .Upodlenie ludzi ze strony UMIG JL. Włodarze niech się przejadą do Lewina Brzeskiego, czy nieodległych Nowych Siołkowic. Piękne kąpieliska. Pozazdrościć . Co roku to samo. Mądry Polak po szkodzie...... Data dodania komentarza: 18.08.2026, 11:36 Źródło komentarza: Zakaz kąpieli nad stawem w Jelczu-Laskowicach Autor komentarza: Kejsy Treść komentarza: Zrobili park, w którym prawie nie ma drzew, ale jak widać niektórym to wystarczy. Ale w sumie może to jest sposób, nie robić nic przez lata, później zrobić jedna rzecz i jest efekt wow. Jeśli chodzi o większe inwestycje, to niestety w Jelczu leży. Data dodania komentarza: 18.08.2026, 11:35 Źródło komentarza: Tak będzie wyglądał park przy ulicy Zacisznej Autor komentarza: nieudolni Treść komentarza: Zdążyli już umorzyć z powodu braku znamion albo niewykrycia sprawcy, czy czekają do końca grudnia? Data dodania komentarza: 18.08.2026, 10:56 Źródło komentarza: Nietrzeźwi na drodze: rowerzysta i kierowca zatrzymani przez Policję Autor komentarza: Mieszkaniec ul. Broniewskiego Treść komentarza: Szanowny Panie Burmistrzu. Jeśli ta prezentowana oficjalnie na łamach naszej lokalnej gazety makieta pojawi się w naszej przestrzeni publicznej to będzie to jeden z lepiej wykonanych projektów - zresztą od dawna oczekiwany przez mieszkańców osiedla Sobieskiego oraz innych w naszym mieście. Powtarzam jednak tylko słowo "jeśli". Niestety do Pana obietnic wyborczych czy tych, gdy był i jest Pan Burmistrzem nie za koniecznie powinniśmy się przyzwyczajać, bo są i takie, które nigdy nie zostały i najprawdopodobniej nie zostaną wykonane. Przykładem mogą być "burzliwe" losy naszej wieży ciśnień przy budynku UM, które niestety dalej straszy zamiast być jedną z wielu atrakcji naszego miasta, czy okolice tzw. "Piasków" przed naszą oławska śluzą, które to wiele lat oczekują na zagospodarowanie. Wymieniam tylko te dwie, bo w Oławie oprócz parku przy stacji PKP niewiele jest takich fajnych i przyjemnych miejsc służących mieszkańcom. Ale mam nadzieję, że się to zmieni. Warunek jest jeden, by Pan po prostu dotrzymał słowa. Data dodania komentarza: 18.08.2026, 10:06 Źródło komentarza: Tak będzie wyglądał park przy ulicy Zacisznej
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama