Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 kwietnia 2026 04:56
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Majówkowy rozkład jazdy

Podziel się
Oceń

Przed nami długi weekend. Ci, którzy nie zaplanowali wyjazdu, również nie powinni się nudzić. W Oławie i w Jelczu-Laskowicach przygotowano wiele atrakcji

Oława Stolica powiatu od piątku 28 kwietnia zaprasza do skorzystania z oferty kinowej. W repertuarze „Dzieciak rządzi” i „Ghost in the Shell”. Oprócz tego, 29 kwietnia odbędzie się spotkanie z youtuberką – Olsikową. Równie koncertowy będzie 2 maja. O 17.00 na scenie zagrają  Big-Band Jelcz-Laskowice z Natalią Lubrano. O 19.00 – chór Sound`n`Grace. O 21.00 – Sylwia Grzeszczak. Po ostatnim koncercie odbędzie się pokaz sztucznych ogni. 3 dzień maja upłynie pod znakiem obchodów 30-lecia nadania praw miejskich miejscowości Jelcz-Laskowice. Na 12.00 w kościele pw. Maksymiliana Marii Kolbego zaplanowano z tej okazji mszę świętą. O 13.30 w Centrum Sportu i Rekreacji odbędzie się uroczysta sesja Rady Miejskiej. O 16.00 na placu przy CSiR będzie można zobaczyć widowisko plenerowe dla dzieci „TUWIM Julek – PARA buch FRAZY w ruch. Wieczorem o 19.00 Miejsko-Gminne Centrum Kultury zaprasza do hali na jubileuszowy koncert z okazji 30-lecia Jelcza-Laskowic. Krzesimir Dębski przeniesie swoich słuchaczy w magiczny świat muzyki filmowej. Darmowe wejściówki na to wydarzenie wciąż można odbierać w sekretariacie MGCK (budynek CSiR). (KT)

Majówkowy rozkład jazdy

Majówkowy rozkład jazdy


Napisz komentarz

Komentarze

01.05.2017 07:57
i Słoneczniki z Bystrzycy hahaha

rafał 30.04.2017 17:38
A ja chcę Koniczynki z Niemila !

drukarka 30.04.2017 13:01
Rebel Babel L.U.C mistrzostwo nad babilon ;)

juuliusz 30.04.2017 11:14
To jednak Heavenly Five będą grali?

zawiedziony mieszkaniec 30.04.2017 10:59
Kapela Heavenly Five., iMiloopa, L.U.C, Rebel Babel oraz Marcelina. O 20.30 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – Kayah. Co to ma być , szarpidrutów nie znam, a Kayah to już przybladła gwiazda- krótko, z każdym rokiem coraz większa LIPA! Po dwóch latach rządzenie Friszmanna dopiero teraz widać co straciliśmy, Franek jak był taki był ale na Majówkę czy na Dzień Koguta zawsze coś się działo i dla najmłodszych i dla mieszkańców, dla młodzieży i dla tych starszych mieszkańców . W zeszłym roku Majówka, Piana Bosmana czy Dzień Koguta świeciło nudą i nasi mieszkańcy coraz częściej wolą w tych dniach grillować ze znajomymi.

30.04.2017 10:07
Oczywiście jak zwykle w Oławie główny sponsor ZWiK, a w przyszłym roku znowu będą podwyżki wody, przecież jak kilkanaście lat było drożej jak we Wrocławiu, a tam podnieśli to przecież tak być nie może. Oczywiście jak zwykle w Jelczu lepiej (i tak na pewno tam pojadę), a u nas wywalanie pieniędzy, ale to wystarczy spojrzeć na plakat żeby zobaczyć o co chodzi (podmiotów finansujących pięć, a medialnych sześć). Jak to jest, że od tylu lat w Jelczu da się lepiej zorganizować a u nas nie?

Kati 30.04.2017 11:18
W jelczu lepiej!? Żartujesz chyba. Sorry ale wszystko jest lepsze og Sylwi Grzeszczak

Leszszek SB 30.04.2017 14:07
Spójrz na ankietę obok artykułu. Na Sylwię Grzeszczak wybiera się więcej osób niż na wszystkie oławskie koncerty razem wzięte. Chciałbym jeszcze dodać, że jest niedziela, ratusz nie pracuje, to jest bardzo mało komentarzy przychylnych obecnemu burmistrzowi i BBS. Prawda jest taka, że należy w następnych wyborach raz na zawsze skończyć z marazmem i nieudolnością, które przez kilkanaście lat funduje nam BBS (do spółki m. in. z PO).

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Pracownik szpitalaTreść komentarza: Patrzę na ciebie i widzę, że proces myślowy wciąż trwa, ale połączenie najwyraźniej zostało przerwane. Masz w sobie tyle charyzmy, co pusta lodówka, a twoja elokwencja jest wręcz ogłuszająca. Nie wysilaj się już – szkoda czasu na tę 'fascynującą' wymianę zdań, skoro i tak nie masz nic do powiedzenia. Daj znać, jak ci się mózg połączy z internetem, bo na razie tylko marnujesz mi tlenData dodania komentarza: 27.04.2026, 20:05Źródło komentarza: Do końca streama jeszcze dwie godziny. Zaczęło się od Mai z Oławy!Autor komentarza: KJoutTreść komentarza: Fachowiec nie sprostał, juniorzy za silni.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:47Źródło komentarza: Finał był bardzo bliskoAutor komentarza: RademenesTreść komentarza: Ktoś się nieźle obłowił na tej „charytatywnej" zbiórce. Naiwniacy..Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:25Źródło komentarza: Maja: - Tak się cieszę, że dałam innym siłę do walki z rakiemAutor komentarza: ^Treść komentarza: Wystarczy, że ktoś mądrze napisze regulamin korzystania z tego terenu, i żadna Konstytucja tu nie pomoże.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:17Źródło komentarza: Zakaz to zakaz. Tylko na jakiej podstawie?Autor komentarza: TYLETreść komentarza: Już po strajku nierobie?Data dodania komentarza: 27.04.2026, 18:27Źródło komentarza: Do końca streama jeszcze dwie godziny. Zaczęło się od Mai z Oławy!Autor komentarza: OliwkaTreść komentarza: Nawet na myśl mi nie przyszło , że ktoś może zrobić z tego burzę. Absolutny zakaz wprowadzania piesków na teren boiska szkolnego i terenów przynależnych szkole. Pieski sikają, zebranie kupki nie zawsze daje się wyczyścić. No i dzieci niech tam się bawią, piłka się toczy, kocyk można rozłożyć, dzieci mogą siedzieć na trawie. Uważam , że rodzice uczniów winni odpowiedzieć jasnym stanowiskiem, boisko to nie wybieg. Zarówno rada sołecka podjęła dobrą decyzję jak i dyrektor szkoły. Słowo zakaz jest zrozumiałe dla mnie, bo apele to już niejeden był. Żeby aż z prawnikiem konsultować to już nawet nie jest śmieszne, dla mnie przerażające. Mam pieska, kocham go i w życiu nie poszłabym z nim na boisko, plac zabaw itp. A tak na marginesie nie ma w Domaniowie innych miejsc na spacer z pieskiem. Rodzice brońcie bezpiecznych miejsc na zabawy Waszych dzieci.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 17:38Źródło komentarza: Zakaz to zakaz. Tylko na jakiej podstawie?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama