Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:04
ZOBACZ:
Reklama Aftermarket Oława
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Sport

Trwa Super Rally
Trwa Super Rally
Już po raz czwarty inauguracja sezonu Super Rally o puchar Can-Am rozpoczęła w gminie Oława - tym razem, w Bystrzycy. O wygraną w I rundzie zawodnicy z Polski i Czech walczą dziś cały dzień 29.02.2020 11:15    4
PILNE!!! ZMIANA! „Moto-Jecz” zagra z rezerwą „Śląska” w innym miejscu!
PILNE!!! ZMIANA! „Moto-Jecz” zagra z rezerwą „Śląska” w innym miejscu!
Planowany na dzisiaj (sobota 29 lutego) mecz sparingowy oławskiego „Moto-Jelcza” z trzecioligową rezerwą ekstraklasowego „Śląska” Wrocław, który miał być rozgrywany od godziny 10.00 w Oławie lub w podoławskich Siedlcach, na trawiastej murawie, ostatecznie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy hotelu „GEM” przy ulicy Mianowskiego we Wrocławiu i rozpocznie się o godzinie 14.30. 29.02.2020 10:26
Kadeci walczą w Krakowie
Kadeci walczą w Krakowie
Dziś kadeci IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice pojechali do Krakowa na Turniej Ćwierćfinałowy mistrzostw Polski 27.02.2020 13:00    1
Orły z medalami mistrzostw Polski!
Orły z medalami mistrzostw Polski!
Zespół Acany Orła stanął na najniższym stopniu podium mistrzostw Polski do lat 18. Jest to tym samym pierwszy medal mistrzostw Polski w historii klubu. W decydującym spotkaniu jelczanie po serii rzutów karnych pokonali Red Dragons Pniewy 3:2. 25.02.2020 09:42
Super Rally znów wystartuje w gminie Oława. Są nowe trasy
Super Rally znów wystartuje w gminie Oława. Są nowe trasy
Już po raz czwarty inauguracja sezonu Super Rally o puchar Can-am rozpocznie się w gminie Oława. O wygraną w I rundzie zawodnicy z Polski i Czech będą walczyć w ostatni weekend lutego. Na załogi czekają dwie nowe trasy. Na kibiców - konkurs fotograficzny 24.02.2020 09:44    1
Radny proponuje skwer im. Adam Wójcika
Radny proponuje skwer im. Adam Wójcika
Pomysłem podzielił się radny Rady Miejskiej Albert Zieliński. O tym, że w Oławie powinno powstać miejsce nazwane imieniem legendarnego i najlepszego polskiego koszykarza XX wieku, radny napisał na swoim facebookowym profilu. 23.02.2020 09:07    4    1
"Volley" mistrzem Dolnego Śląska! [FILM i ZDJĘCIA]
"Volley" mistrzem Dolnego Śląska! [FILM i ZDJĘCIA]
Dzisiejsze zwycięstwo z zespołem LZS Średzianin Środa Śląska 3:0 sprawia, że IM Faurecia Volley wygrywa trzecioligowe rozgrywki na Dolnym Śląsku 22.02.2020 21:17
Lider zagra z wiceliderem. Szykują się wielkie emocje!
Lider zagra z wiceliderem. Szykują się wielkie emocje!
Już dziś w meczu piętnastej kolejki PikoSport Dolnośląskiej 3 Ligi siatkarze IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice zmierzą się z ekipą LZS Średzianin Środa Śląska. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, bo po przeciwnych stronach siatki staną lider i wicelider tabeli.i. Aktualny bilans ligowy i atut własnego parkietu przemawiają za zawodnikami z J-L. W przypadku zwycięstwa za trzy punkty siatkarze Volleya mogą zagwarantować sobie mistrzowski tytuł 22.02.2020 11:04
Medalowy początek roku pływaków "Manty"
Medalowy początek roku pływaków "Manty"
Zawodnicy jelczańskiego klubu po raz trzeci z rzędu zwyciężyli drużynowo w prestiżowych zawodach międzyregionalnych, w Osiecznicy koło Bolesławca. Odnieśli także sporo sukcesów w startach indywidualnych... 17.02.2020 10:31
No i po wszystkim! "Joker" ZiMNaRa za nami [DUŻO ZDJĘĆ]
No i po wszystkim! "Joker" ZiMNaRa za nami [DUŻO ZDJĘĆ]
To był ostatni, nieklasyfikowany etap Zimowego Maratonu na Raty 16.02.2020 13:48
Walentynkowo wystrzelali dla Tosi prawie 900 zł
Walentynkowo wystrzelali dla Tosi prawie 900 zł
W zorganizowanych przez Witolda Niemirowskiego - oławskiego wicestarostę i zawodnika klubu "Colt" Oława - walentynkowych zawodach strzeleckich, zebrano 891 zł. Pieniądze będą przeznaczone na horrendalnie drogie leczenie kilkumiesięcznej Tosi Wiśniewskiej, cierpiącej na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. To mała, ale jakże ważna, kolejna cegiełka, do zrealizowania celu - zebrania 9 mln zł na terapię genową chorej dziewczynki w USA 16.02.2020 09:07    1
Medalowy początek roku pływaków "Manty"
Medalowy początek roku pływaków "Manty"
Zawodnicy jelczańskiego klubu po raz trzeci z rzędu zwyciężyli drużynowo w prestiżowych zawodach międzyregionalnych, w Osiecznicy koło Bolesławca. Odnieśli także sporo sukcesów w startach indywidualnych... 15.02.2020 12:11
Komentarze
Autor komentarza: Nata Treść komentarza: Miłość w Milocicach kwitnie... Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:00 Źródło komentarza: Miłocice dziękują, bo jest za co... Autor komentarza: DM Treść komentarza: i tu są fani , widać odrazu w jakim wieku , mistrz Data dodania komentarza: 22.06.2026, 11:25 Źródło komentarza: GMW play Depeche Mode na scenie Dni Oławy - Dni Koguta Autor komentarza: He he Treść komentarza: Dałbym się potrenować takiej trenerce. :D Data dodania komentarza: 22.06.2026, 11:13 Źródło komentarza: Aleksandra Kucharska trenerką drużyny seniorów Piast Instal Miłocice Autor komentarza: ciotka Treść komentarza: Prawomocnie skazany za łapówki który przez pare lat brał pensje choć miał sądowy zakaz nie tylko sprawowania swojej funkcji ale nawet wejścia do urzędu. Kogo nagradzacie ??? Data dodania komentarza: 22.06.2026, 10:34 Źródło komentarza: Jan Kownacki zasłużony dla sportu Autor komentarza: Dzienny Małżonek Treść komentarza: Fajna muzyka heavy, tylko teksty debilne. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:10 Źródło komentarza: Nocny Kochanek porwał publiczność (GALERIA) Autor komentarza: słabo znający, raczej pisowska ciemnota Treść komentarza: Studia medyczne plus obowiązkowy staż lekarski trwają łącznie 7 lat, to jest czas potrzebny do nabycia uprawnień do samodzielnego wykonywania zawodu lekarza. Zatem nawet jakby premier Tusk pierwszego dnia swoich rządów przeprowadził rewolucję w służbie zdrowia, to i tak efekty widzielibyśmy dopiero za 4 lata. Wieloletnich pisowskich zaniedbań nie da się naprawić jak za dotknięciem magicznej różdżki. Jak pis zaniedbał szkolenie nowych młodych lekarzy, to nie da się ich w rok wyszkolić, jak studia trwają 6 lat (plus rok stażu). Chyba, że mają nas leczyć studenci. Co do afery ze szpitalem południowym, to minęło już parę dni i nawet nie ma żadnych nazwisk kto tam miał być przyjmowany "poza kolejką", a sam lekarz zarobił 1,1 mln a nie 2 mln, czyli niewiele więcej niż radny PiS z Tomaszowa Lubelskiego. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 07:27 Źródło komentarza: Dni Oławy - Dni Koguta 2026, czyli koncerty i wiele więcej
Reklama
Reklama