Policjanci odwiedzili groby zmarłych kolegów
- Wszystkich Świętych i Zaduszki to czas refleksji, zadumy i wspomnień. Odwiedzając cmentarze i zapalając znicze na grobach funkcjonariuszy Policji Państwowej, oddajemy im hołd i zapewniamy o naszej wiernej pamięci - czytamy w komunikacie oławskiej Policji
02.11.2024 08:27
2