26 czerwca w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach odbyło się zakończenie roku szkolnego. W uroczystości uczestniczyli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz dyrekcja placówki