Podczas wydarzenia podsumowano minione miesiące nauki oraz osiągnięcia uczniów. Głos zabrali dyrektor szkoły Zbigniew Kamieniak, a także przedstawicielki Rady Rodziców - Anna Bogusz i Dorota Frąckowiak. W swoich wystąpieniach podziękowali uczniom za zaangażowanie, nauczycielom za codzienną pracę, a rodzicom za wsparcie i współpracę ze szkołą.
Jednym z najważniejszych punktów uroczystości było wręczenie świadectw uczniom kończącym szkołę oraz nagród dla osób, które osiągnęły najlepsze wyniki w nauce. Najwyższą średnią ocen w całej szkole uzyskał uczeń technikum Michał Woźny, który zakończył rok szkolny ze średnią 5,82.
Podczas zakończenia roku wręczono również wyróżnienia ufundowane przez Radę Rodziców. Trafiły one do uczniów, którzy mogli pochwalić się wzorową frekwencją, godnie reprezentowali szkołę lub wykazali się postawą świadczącą o odpowiedzialności i szczególnej czujności w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego.
Przedstawiciele szkoły pogratulowali wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom oraz podziękowali całej społeczności szkolnej za wspólnie spędzony rok. Życzyli uczniom bezpiecznych, słonecznych i udanych wakacji.


Napisz komentarz
Komentarze