Oba zespoły będą wkrótce rywalizować ze sobą w rozgrywkach o mistrzostwo dolnośląsko-lubuskiej grupy III ligi, więc podeszły do sobotniego sparingu bardzo poważnie. W efekcie obserwowaliśmy ciekawe i zacięte spotkanie, toczone w szybkim tempie, mimo niesprzyjającej aury.
Konfrontacja MKS z rezerwą Śląska podobnie jak w okresie przerwy zimowej, zakończyła się remisem - poprzednio było 2:2, a teraz 1:1. Goście z Wrocławia przerwali więc zwycięską passę podopiecznych Zbigniewa Smółki, którzy dotąd wygrywali wszystkie letnie sparingi.
Gola dla MKS zdobył tuż przed końcem pierwszej połowy Krzysztof Gancarczyk, a wyrównał po zmianie stron Patryk Majcher.
*
Więcej szczegółów z sobotniego sparingu, a także więcej o sytuacji w MKS Oława przed nowym sezonem - w najnowszym papierowym wydaniu „GP-WO”, które ukaże się w sprzedaży w środę 31 lipca. Zapraszamy do lektury!
Tekst i fot.:
Krzysztof A. Trybulski







Napisz komentarz
Komentarze