Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 22:49
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Kajakiem na basenie

Podziel się
Oceń

"Termy Jakuba" zapraszają w sobotę 23 lutego, na pokaz kajakarstwa górskiego i zawody sportowe

Oława Ciekawa impreza

Inicjatywę zorganizowania takiej imprezy zgłosił prezesowi basenu, Zbigniewowi Szwarcowi, oławianin Adam Boczulak. Jest pasjonatem tego sportu. Chce go propagować również w Oławie. Marzy mu się, aby docelowo stworzyć u nas klub kajakowy. Ćwiczenia amatorów tego sportu rozpoczynają się na basenie z ciepłą wodą.

- Na sobotę 23 lutego zaplanowaliśmy w "Termach Jakuba" wiele atrakcji - mówi Adam Boczulak. - Można będzie obserwować ciekawe pokazy, a chętni mogą wziąć udział w zawodach sportowych.

Na fot.: Adam Boczulak zachęca wszystkich do odwiedzenia "Term Jakuba" 23 lutego

Początek o godz. 15.00, na dużym basenie. Tam pokaz kajakarstwa górskiego oraz freestyle, w wykonaniu grupy z Krakowa. Widzowie zobaczą, jak sobie radzić  w wodzie, kiedy kajak się przewróci i jak ponownie wejść do niego lub jak holować kajak. Będzie także bitwa morska - wygra ją ten, kto szybciej strąci osobę z innego kajaka.

Bliższe informacje - w "Termach Jakuba".



(mag)


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Niech_ktos.jpg Treść komentarza: A czemu czytelniczka nic nie zrobi? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 22:04 Źródło komentarza: MINUS dla braku reakcji Autor komentarza: nie mam nic do ukrycia Treść komentarza: To niezwykle zaskakujące, że akurat obrońcy od razu piszą o kradzieży lub nieuczciwości. Ja pytam wyłącznie czy są gdziekolwiek rozliczenia. Jest wykorzystywane mienie publiczne powinno być ogólnodostępne rozliczenie, tak jak w przypadku zbiórek. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:15 Źródło komentarza: Wakacje? Jasne że tak! Autor komentarza: * Treść komentarza: Oczywiście przyznaje ci rację. W tym miesiącu zapytałaś pierwszy raz. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 19:09 Źródło komentarza: Wakacje? Jasne że tak! Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Sugerowanie kradzieży pieniędzy czy co ? Po co ci te rozliczenia ? Wszystko jest tu uczciwe i nie ma żadnych wątpliwości że te akcje są uczciwe.I oby były jak najdłużej organizowane te akcje bo są potrzebne. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 18:33 Źródło komentarza: Wakacje? Jasne że tak! Autor komentarza: Kazik Treść komentarza: Będzie śmierdziało w Oławie Data dodania komentarza: 23.06.2026, 18:28 Źródło komentarza: UWAGA! Mogą wystąpić problemy z odbiorem odpadów komunalnych Autor komentarza: * Treść komentarza: Naprawdę masz wszystkich czytelników za głupszych od siebie? Serio? Nie kompromituj się takimi wypisami i masz rację, nie wychodź na słońce. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 17:23 Źródło komentarza: Wakacje? Jasne że tak!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama