Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 grudnia 2025 17:50
Reklama
Reklama Michał Rado

Krywiak i Michurski najlepsi

Podziel się
Oceń

W otwartym turnieju, rozgrywanym 2 i 3 czerwca na kortach OKT przy ulicy Sienkiewicza w Oławie, wzięło udział 20 zawodników z Wrocławia, Oleśnicy, Brzegu, Jelcza-Laskowic i Oławy

Pierwszego dnia rozgrywano eliminacje do turniejów głównych, w dwóch kategoriach wiekowych - seniorów i powyżej 45 lat.

W finale seniorów Marcin Krywiak pokonał Jakuba Krygera (obaj z Wrocławia) - 6:1, 6:0. W spotkaniu o trzecie miejsce Maciej Stelmaszek z Oławy wygrał z Maciejem Krygerem z Wrocławia - 6:7, 6:1 i 6:0.

W kategorii powyżej 45 lat Zbigniew Michurski z Brzegu pokonał Andrzeja Tomalę z Oleśnicy 2:1. W meczu o trzecie miejsce Przemysław Jagła z Oławy pokonał Wiesława Urbaniaka 2:1.

*

W sobotę 16 czerwca na oławskich kortach tenisowych będą rozgrywane mistrzostwa Oławy w dwóch kategoriach wiekowych  - do 10 i 16 lat, bez podziału na chłopców i dziewczęta. Zapisy przyjmowane będą od godz. 9.00, a turniej rozpocznie się o 10.00. Udział jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają przekąski z grilla oraz napoje. Przewidziane są nagrody dla wszystkich uczestników, ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Oławie.
 
Tekst i fot.:
Mateusz Czajka
 
 
 
 

Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: **Treść komentarza: Mikołaj już 5 lat temu mówił o emeryturze. Jeszcze ma energię. Ciężko będzie znaleźć nowego mikołaja od serca.Data dodania komentarza: 19.12.2025, 16:09Źródło komentarza: Święty Mikołaj idzie na emeryturę, ale... nie mówcie dzieciomAutor komentarza: cześTreść komentarza: Tylko strażak Braun może uratować nasz kraj!Data dodania komentarza: 19.12.2025, 14:34Źródło komentarza: Trasa mostowa w Oławie coraz bliżejAutor komentarza: Po co?Treść komentarza: Nawet jak powódź?Data dodania komentarza: 19.12.2025, 12:46Źródło komentarza: Uwaga - jutro zawyją syreny alarmowe! To treningAutor komentarza: zrozpaczonyTreść komentarza: Dobrze, że kiedyś projektanci tego nie wiedzieli i zrobili podjazd dla towarowych na Brochowie. Inaczej całe miasto miało by przejazdy kolizyjne.Data dodania komentarza: 19.12.2025, 12:41Źródło komentarza: Trasa mostowa w Oławie coraz bliżejAutor komentarza: Ruch GaśnicowyTreść komentarza: Ludzie te lokalne rządowe POPISOWE nieudaczniki zadłużają kraj pod korek budując padziew od ławeczek chodniczków pomniczków ronda itp a resztę rozdają na jachty wille. Narodzie pobudka bo zostaniemy z ręką w nocniku.Data dodania komentarza: 19.12.2025, 11:57Źródło komentarza: Trasa mostowa w Oławie coraz bliżejAutor komentarza: PytamTreść komentarza: Z tych 9 baniek ile przytulą lokalne cwaniaki znajomi królika z Bystrzycy?Data dodania komentarza: 19.12.2025, 11:49Źródło komentarza: Trasa mostowa w Oławie coraz bliżej
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama