Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 09:30
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Kibice jadą do Świebodzina!

Podziel się
Oceń

W sobotę 2 czerwca ostatni i najważniejszy w sezonie dla oławskiej drużyny akord - wyjazdowy mecz z Pogonią Świebodzin, w którym zwycięstwo zapewni MKS drugoligowy awans. Oto ważne informacje dla kibiców, którzy chcieliby na żywo obejrzeć to spotkanie...

Klub kibica ma zarezerwowany jeden autokar (50 miejsc). Koszt przejazdu w obie strony to 40 zł od osoby. Chętni proszeni są o kontakt  telefoniczny, numer: 691-205-405 lub mailowy: [email protected]

Jeśli okaże się że jest nadkomplet chętnych, będzie zamówiony jeszcze jeden autokar lub dodatkowy bus.

AKCJA PLAKAT  - wydrukuj i naklej na swoim osiedlu!


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Filozof grecki Treść komentarza: Wiem, to nie jest medialne, ale wystarczy samemu przespacerować się przed PKS i sprawdzić. Obejście tych schodów jest i jest zrobione też z tej ładnej kostki. Zarzut że brak dostępności jest więc nietrafiony, Radna szuka poklasku. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:27 Źródło komentarza: Radna o tej inwestycji: - Największy niepokój budzi kwestia dostępności Autor komentarza: * Treść komentarza: Myślę, że Filozof dosyć trafnie to opisał. Pani radna jest w opozycji przeciwko burmistrzowi, i na pewno nie pokaże, że można obejść i nie chodzić po schodkach, że te schodki nie są jakieś tam mega wysokie, że są szerokie itd itd. A poza tym prace nie są jeszcze skończone, więc dlaczego uwag nie kieruje do wykonawcy lub zarządcy terenu? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:26 Źródło komentarza: Radna o tej inwestycji: - Największy niepokój budzi kwestia dostępności Autor komentarza: JEKI Z KO Treść komentarza: Obecny Starosta Powiatu Oławskiego jest gwiazdą Gazety Oławskiej ,bo cały czas jest prezentowany na zdjęciach w gazecie jak odbiera inwestycje drogowe na ,których wcale się nie zna , a na zdjęciach wychodzi jak czaruś znawca Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:24 Źródło komentarza: Czerwona kartka dla kogo? Autor komentarza: Mayhem Treść komentarza: Brakuje tylko tabliczki - Przystanek dla młodych zdrowych, bezdzietnych. Pozostali proszę w domu zostać. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:16 Źródło komentarza: Radna o tej inwestycji: - Największy niepokój budzi kwestia dostępności Autor komentarza: Mayhem Treść komentarza: Filozof wymyśl coś mądrzejszego. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:13 Źródło komentarza: Radna o tej inwestycji: - Największy niepokój budzi kwestia dostępności Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Pomieszczenia mają świetne do pracy ,ale efektów i pracy jak nie było ,tak i nie ma ,ma ,ma. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:07 Źródło komentarza: To ogromne wyróżnienie. O tym miejscu się mówi!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama