Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 15:48
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Bartosz i Tomasz wywalczyli złoto

Podziel się
Oceń

Bartosz Łochański i Tomasz Sinkowski z oławskiej filii wrocławskiego klubu „Dolnośląska Akademia Taekwon-do” zajęli pierwsze miejsca w mistrzostwach Polski, rozgrywanych 3 kwietnia w Brzegu Dolnym

Łochański wygrał walki w grupie kadetów do 155 cm wzrostu, natomiast Sinkowski był pierwszy w grupie juniorów młodszych, walczących w kategorii wagowej do 60 kg, oraz drugi w technice specjalnej „Twimyo dollyo chagi”. Srebrny medal mistrzostw Polski wywalczyła także kadetka Klaudia Berezowska, w grupie dziewcząt do 145 cm wzrostu. Brązowy medal w kategorii seniorów w wadze do 85 kg zdobył Krzysztof Kozak.

W mistrzostwach uczestniczyli także inni zawodnicy z oławskiej sekcji "DAT": Karol Cemabala, Saturnin Malus, Dawid Karski, Kacper Kubicz i Kamil Berezowski, ale zajęli dalsze miejsca. W drużynowej klasyfikacji medalowej Oława zajęła piętnaste miejsce, z dorobkiem dwóch złotych medali i dwóch srebrnych oraz jednego brązowego. Ogółem sklasyfikowano 41 drużyn.  
- Słowa „Mistrzostwa Polski” w nazwie imprezy zrobiły wrażenie chyba tylko na nas,  rodzicach, bo dla naszych dzieci były to najzwyklejsze w świecie zawody, z których każde bez względu na to, czy z medalem, czy bez, wróciło do domu, jako mistrz - tak sympatycznie skomentowała dolnobrzeskie zawody Edyta Kubik, mama Bartka Łochańskiego.  
Krzysztof A. Trybulski
Fot.: Edyta Kubik
 
 

Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: uczennicaTreść komentarza: Jakiego typu to są nagrody i jakie konkursy czy one mają co wspólnego z wiedzą czy tylko z wolontariatami , imprezami charytatywnymi itp.? Niedługo weryfikacja matura . Oczywiście każdy może jeszcze mieć swoje zdanie .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 14:40Źródło komentarza: Trzymanie kciuków pomogło. Blanka wśród laureatów!Autor komentarza: uczeńTreść komentarza: zastanawiam sie co takiego "leży" w Liceum bo moim zdaniem szkoła bardzo się rozwija , uczniowie zdobywają nagrody w konkursach w całej polsce i nie tylko.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 14:20Źródło komentarza: Trzymanie kciuków pomogło. Blanka wśród laureatów!Autor komentarza: NataTreść komentarza: To mi się podoba!!!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 14:12Źródło komentarza: Ostatnia wola, która niesie pomoc - dar sercaAutor komentarza: *Treść komentarza: Mali i zazdrośni ludzie, pytają o rozliczenia, a większość, zwłaszcza ci co korzystają z tych darmowych badań, popierają inicjatywę i proszą o więcej. Tak dalej drogie Panie.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 13:09Źródło komentarza: Zrób badania podczas Oławskiej NiedzieliAutor komentarza: *Treść komentarza: Z chęcią bym skorzystał, ale niestety wszystkie terminy zająłeśData dodania komentarza: 18.03.2026, 12:41Źródło komentarza: A może Rondo Nadziei? Albo ks. Stanisława Bijaka? Piszcie w komentarzach swoje propozycje...Autor komentarza: AdaTreść komentarza: Gratulacje GRATULACJE i oby ciąg dalszy nastąpił ....!!! tak trzymaj i nie odpuszczajData dodania komentarza: 18.03.2026, 11:47Źródło komentarza: Trzymanie kciuków pomogło. Blanka wśród laureatów!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama