Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 grudnia 2025 05:16
Reklama Hipol
Reklama Michał Rado

Strzeleckie podsumowanie kadencji

Podziel się
Oceń

22 delegatów udzieliło absolutorium Zarządowi Powiatowemu Ligi Obrony Kraju za działalność w latach 2006-10. Wybrano nowe władze, komisję rewizyjną oraz pięciu delegatów na konferencję wojewódzką LOK

Eugeniusz Engel, prezes ustępującego zarządu złożył sprawozdanie z działalności organizacyjnej i sportowo-rekreacyjnej. Delegacji wysłuchali opinii komisji rewizyjnej i udzielili absolutorium zarządowi. Na czteroletnią kadencje, w tajnym głosowaniu ponownie wybrano Eugeniusza Engela na stanowisko prezesa Zarządu Powiatowego LOK. Członkami zarządu zostali: wiceprezesi - Tadeusz Kułakowski, Wojciech Jabłoński, sekretarz - Jerzy Świderski, skarbnik - Henryk Hawrysz, Anna Kozieł, Jacek Kowalski, Robert Stępień, Henryk Szuba, Jacek Węglowski i Franciszek Skrętkowicz, z gminy Czernica. Przewodniczącą komisji rewizyjnej jest Małgorzata Gancarczyk, a członkami - Kazimiera Jasińska i Jarosław Tulej.

Uchwalono program działalności na nową kadencję oraz harmonogram imprez. - Najważniejszymi zadaniami na pewno będą sprawy zakończenia remontu oławskiej strzelnicy kulowej i podłączenie prądu - mówi Eugeniusz Engel. - Marzy nam się także nowa strzelnica pneumatyczna. Przy odpowiedniej bazie sportowej realizacja zadań LOK oraz praca z młodzieżą mogłyby się odbywać bez żadnych problemów.
 
Tekst i fot.:
Malwina Gadawa
 
 
 
 
 
 
 
 

Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Bój w hucieTreść komentarza: Właściwie to nigdy na nich nie były...Data dodania komentarza: 18.12.2025, 22:09Źródło komentarza: Joanna i Antoni najlepsi w szachy! BrawoAutor komentarza: RodzicTreść komentarza: Gratulacje , ale czy Burmistrz wie ile dzieci z naszego Miasta i Gminy uczęszcza do innych szkół sportowych poza Jelcz Laskowice i tam się uczy , trenuje oraz nawet bierze udział w turniejach krajowych czy zagranicznych ? Wątpię !!!?Data dodania komentarza: 18.12.2025, 22:04Źródło komentarza: Oto pierwsi laureaci Nagrody Sportowej - TuOlawa.plAutor komentarza: bosteTreść komentarza: To nie manna. Chwałowice dostają bo... aktywnie 'proszą'. uzyskanie dofinansowania z takiego czy innego programu to dziesiątki godzin pracy wielu ludzi. To szukanie pomysłów, źródeł finansowania, pisania projektów, ich realizacji i żmudnych rozliczeń. Do dzieła!Data dodania komentarza: 18.12.2025, 20:00Źródło komentarza: Wioskowa wigilia w ChwałowicachAutor komentarza: Człowiek w niebieskiej koszuliTreść komentarza: Na co ma starczyć te 9 baniek? Na geodetę, tablice informacyjne i może archeologów? A co dalej?Data dodania komentarza: 18.12.2025, 19:47Źródło komentarza: Trasa mostowa w Oławie coraz bliżejAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: więc zostaje tunel, ale to też odpada, bo wiadomo że na to nie ma kasy :DData dodania komentarza: 18.12.2025, 19:42Źródło komentarza: Trasa mostowa w Oławie coraz bliżejAutor komentarza: zrozpaczonyTreść komentarza: Kolej na górze da potworny hałas. Dźwięk bedzie się pięknie roznosił. W dodatku koszty. Nie da się szybko podnieść. To kilometry nasypu.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 19:18Źródło komentarza: Trasa mostowa w Oławie coraz bliżej
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama