Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 grudnia 2025 00:01
Reklama
Reklama Michał Rado

Jóźków najlepszy w Grand Prix

Podziel się
Oceń

W oławskim klubie spółdzielczym „Parnas” rozgrywano 15 stycznia drugi turniej z cyklu Grand Prix juniorów sezonu 2010/11

Jest to już czwarta edycja tych zawodów, w której tym razem na starcie stanęło 24 młodych szachistów, w tym 4 przedstawicielki płci pięknej. Najmłodszą uczestniczką była siedmioletnia Natalka Miarecka z Bystrzycy.

Pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zajął 13-letni Kacper Jóźków, który wygrał wszystkie partie, zdobywając 7 punktów. Na drugim miejscu sklasyfikowano Tomasza Rozmusa, z sześcioma punktami na koncie. Na najniższym stopniu podium stanęła Agnieszka Siekanowicz, która z siedmiu partii wygrała pięć i tyle punktów zdobyła.
Nieźle spisali się także czwarty Michał Engel z Jelcza Laskowic (5 pkt) oraz piąty Piotr Moska z Chwałowic (4,5 pkt). Oni zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce w kategorii juniorów młodszych, a wyprzedził ich Kacper Jóźków. W grupie juniorów starszych wygrał Tomasz Rozmus, przed Agnieszką Siekanowicz i Adamem Reczuchem. Przeprowadzono także odrębną klasyfikację juniorów z gminy Oława - wygrał Kamil Kowal, przed Wiktorem Buczakiem i Kacprem Kowalem.
*
Kolejny turniej z cyklu Grand Prix 2010/11 odbędzie się 5 lutego. Na najlepszych, którzy w czterech spośród sześciu turniejów uzyskają najwięcej punktów, czekają puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe.
 
(K-MECz)  
 
Fot.: Maciej Wróbel
 
 
 
 
 

Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Bój w hucieTreść komentarza: Właściwie to nigdy na nich nie były...Data dodania komentarza: 18.12.2025, 22:09Źródło komentarza: Joanna i Antoni najlepsi w szachy! BrawoAutor komentarza: RodzicTreść komentarza: Gratulacje , ale czy Burmistrz wie ile dzieci z naszego Miasta i Gminy uczęszcza do innych szkół sportowych poza Jelcz Laskowice i tam się uczy , trenuje oraz nawet bierze udział w turniejach krajowych czy zagranicznych ? Wątpię !!!?Data dodania komentarza: 18.12.2025, 22:04Źródło komentarza: Oto pierwsi laureaci Nagrody Sportowej - TuOlawa.plAutor komentarza: bosteTreść komentarza: To nie manna. Chwałowice dostają bo... aktywnie 'proszą'. uzyskanie dofinansowania z takiego czy innego programu to dziesiątki godzin pracy wielu ludzi. To szukanie pomysłów, źródeł finansowania, pisania projektów, ich realizacji i żmudnych rozliczeń. Do dzieła!Data dodania komentarza: 18.12.2025, 20:00Źródło komentarza: Wioskowa wigilia w ChwałowicachAutor komentarza: Człowiek w niebieskiej koszuliTreść komentarza: Na co ma starczyć te 9 baniek? Na geodetę, tablice informacyjne i może archeologów? A co dalej?Data dodania komentarza: 18.12.2025, 19:47Źródło komentarza: Trasa mostowa w Oławie coraz bliżejAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: więc zostaje tunel, ale to też odpada, bo wiadomo że na to nie ma kasy :DData dodania komentarza: 18.12.2025, 19:42Źródło komentarza: Trasa mostowa w Oławie coraz bliżejAutor komentarza: zrozpaczonyTreść komentarza: Kolej na górze da potworny hałas. Dźwięk bedzie się pięknie roznosił. W dodatku koszty. Nie da się szybko podnieść. To kilometry nasypu.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 19:18Źródło komentarza: Trasa mostowa w Oławie coraz bliżej
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama