Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 12:00
ZOBACZ:
Reklama Aftermarket Oława
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Ku pamięci Jaremiego

Podziel się
Oceń

Na kortach Oławskiego Klubu Tenisowego rozgrywano 11 i 12 września Memoriał im. Jaremiego Korzenia

Turniej jest organizowany ku pamięci tragicznie zmarłego sportowca. Jak co roku startowali tenisiści nie tylko z Oławy, ale także z Brzegu, Legnicy i Jelcza-Laskowic. W kategoriach seniorów oraz seniorów starszych rywalizowało 26 zawodników.

W pierwszym dniu rozegrano eliminacje do finałów, odbywających się 12 września. W grupie powyżej 45 lat wygrał Zbigniew Mikulski z Brzegu, pokonując w finale Jacka Nadybskiego z Legnicy. Trzecie miejsce zajął Tadeusz Bicz z Jelcza-Laskowic.
Bardzo emocjonujący przebieg miał finał seniorów, w którym zmierzyli się oławianin Patryk Jakubowicz oraz Piotr Mizera z Brzegu. Po pierwszym secie, wygranym przez Mizerę 6:3, wydawało się, że bardziej doświadczony zawodnik gładko upora się z młodym Patrykiem, ale im dłużej trwał mecz, tym lepiej radził sobie Jakubowicz, który wygrał 2:1 - w setach 3:6, 6:4 i 6:4. Na trzecim miejscu uplasował się Piotr Majgier z Oławy.
W obu kategoriach trzej najlepsi zawodnicy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe. Organizator turnieju Mariusz Pawłowski zaprasza już teraz na przyszłoroczny VIII Memoriał im. Jaremiego Korzenia.
 
Tekst i fot:
Mateusz E. Czajka
 
 
 
 
 
 
 

Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: TUBA ALERT!!!!1111 Treść komentarza: Gosia i tak wszyscy wiemy, że jak Frischmann narobi ci na stół to będziesz podziwiać kształt i konsystencje oraz zachwycać się nutą zapachową. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:49 Źródło komentarza: Miasto tłumaczy, że dojazd dla niepełnosprawnych będzie do strony wieżowca Autor komentarza: Nata Treść komentarza: A co z relacjami z Kubanczykami?! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:46 Źródło komentarza: Oławska „Ósemka” ma nowe imię Autor komentarza: niezaskoczony Treść komentarza: Obietnice się spełniają.Nic już nie jest potrzebne i nie przeszkadza. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:34 Źródło komentarza: Leszczyńska: - Równie ważne są współpraca i dialog Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Niestety w Oławskim Starostwie nie da się zbudować mostów dla obecnego Starosty ,ten człowiek jest zadufany w swojej osobowości do tego stopnia , że jemu władza uderzyła do mózgu, że on czuje się panem i władcą na tym stanowisku jego EGO przerosło jego samego Jest to Starosta SAMOCHWAŁA , a poza nim w Starostwie nikt się nie LICZ !!! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:00 Źródło komentarza: Leszczyńska: - Równie ważne są współpraca i dialog Autor komentarza: Uśmiechnięty Treść komentarza: Gdyby nie te opiekunki PRL / kulturalno oświatowe / to życie w LO byłoby nudne . Czekamy na następne " sukcesy opiekuńcze " i do prasy . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:47 Źródło komentarza: Sukces Julii Jaklewicz w ogólnopolskim konkursie historycznym Autor komentarza: TYLE Treść komentarza: Smutni nienażarci ludzie. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:16 Źródło komentarza: Czerwona kartka dla kogo?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama