Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 maja 2026 13:41
ZOBACZ:
Reklama Aftermarket Oława
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Srebro Kasi Szostak w Ciechanowie

Podziel się
Oceń

Sztangiści LKS Polwica Wierzbno i MAKS Tytan Oława bardzo dobrze zaprezentowali się na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, rozgrywanej w Ciechanowie od 22 do 25 kwietnia

Najlepiej spisała się wychowanka LKS Polwica Katarzyna Szostak - zdobyła srebrny medal w kategorii wagowej do 63 kg. Kasia zaliczyła wszystkie próby w rwaniu, uzyskując 75 kilogramów. Podrzut rozpoczęła od 88 kilogramów, ale spaliła dwa następne podejścia na sztandze ważącej 95 i 102 kg. Podopieczna Adama Kraski zaryzykowała w ostatniej próbie, aby wyprzedzić Martynę Mędzę, która zwyciężyła z 13-kilogramową przewagą.

Z Tytana startowało trzech zawodników. Najlepiej spisała się Agata Grzegorek, która zajęła czwarte miejsce w kategorii wagowej do 53 kg. Oławianka wyrwała 65 kilogramów i podrzuciła 82 kg, ustępując zawodniczce o dwa kilogramy. - Agata pojedzie teraz na obóz szkoleniowy i ma szanse wyjazdu na mistrzostwa Europy - mówi trener MAKS Tytan, Waldemar Ostapski. - Moja podopieczna jest jedną z niespodzianek tego sezonu. Dobrego startu gratulował jej trener kadry Ryszard Soćko.
Udanie zaprezentowali się również Sara Kowalska oraz Krzysztof Tomczyk. Sara zajęła szóste miejsce - wyrwała 67 i podrzuciła 80 kg w kategorii +75 kg. Również szóste miejsce zajął Krzysztof Tomczyk, który w kategorii do 62 kg wyrwał 87 a podrzucił 103 kg.
Piotr Zalewski
Fot.: archiwum „GP-WO”
 

Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: KarolTreść komentarza: Nie na dom tylko dla dzieciaków. Przecież wyraźnie jest napisane. Babka przynajmniej robi w tym mieście ciekawe wydarzenia a nie siedzi na dupie i pisze wredne komentarze. Wejdź sobie na jej Facebooka. Dla mnie spoko babka choć nie w moim typie urody. Działa i dobrze jej to wychodziData dodania komentarza: 3.05.2026, 12:11Źródło komentarza: Oława. Majówka na Momo Chillout BarAutor komentarza: *Treść komentarza: Dobrze, że ciebie na więcejData dodania komentarza: 3.05.2026, 12:04Źródło komentarza: CZYTELNIK: - Kupuję bilet kilkadziesiąt minut przed zamknięciem basenu i... mam kłopotAutor komentarza: AnkaTreść komentarza: Ale wiochaData dodania komentarza: 3.05.2026, 11:36Źródło komentarza: Dni Jelcza-Laskowic 2026. Tak było na koncertach [ZDJĘCIA]Autor komentarza: DługopisTreść komentarza: Nosowska ok, reszta to niewypał, a 21 to już całkowita porażka, najgorsze majówki przy tak pięknej pogodzie.Data dodania komentarza: 3.05.2026, 11:35Źródło komentarza: Dni Jelcza-Laskowic 2026. Tak było na koncertach [ZDJĘCIA]Autor komentarza: MaklerTreść komentarza: Na tyle ciebie stać?Data dodania komentarza: 3.05.2026, 09:59Źródło komentarza: CZYTELNIK: - Kupuję bilet kilkadziesiąt minut przed zamknięciem basenu i... mam kłopotAutor komentarza: *Treść komentarza: Regulamin korzystania z basenu jest po to, by go przeczytać i zapoznać się i nie pisać pierduł. Jak ci nie pasuje ta "zapyziała Oława", to znajdź sobie inne, mniej "zapyziałe" miejsce do życia. Nie zmuszaj się.Data dodania komentarza: 3.05.2026, 09:18Źródło komentarza: CZYTELNIK: - Kupuję bilet kilkadziesiąt minut przed zamknięciem basenu i... mam kłopot
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama