Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 07:21
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Awans coraz bliżej

Podziel się
Oceń

Młodzik wygrał po raz czwarty w rywalizacji play off o III ligę. Bystrzyczanie nie dali szans zespołowi ze Złotoryi, zwyciężając w trzech setach

Początek pierwszego seta był wyrównany. Obydwa zespoły kończyły akcje punktami, a u gospodarzy najskuteczniejszy był Wojciech Zakonek. Bystrzyczanie odskoczyli na kilka punktów po asie serwisowym Tomasza Reczucha i udanym ataku Dawida Mielczarka ze środka. Podopieczni Michała Patykiewicza utrzymali przewagę dzięki konsekwentnej grześrodkiem, gdzie brylowali Mielczarek i Łukasz Krupa, oraz udanym blokom, wygrywając 25:18.
W drugiej odsłonie goście ponownie na początku nawiązali wyrównaną walkę. Potem Młodzik zdobył kilka punktów po skutecznych blokach, a równie dobrze jak w pierwszym secie spisywali się środkowi. Oprócz tego bystrzyczanie odrzucili rywali zagrywką i zwyciężyli 25:19.
Trzecia partia była najbardziej emocjonująca i trzymała kibiców do końca w napięciu. Przy stanie 8:8 trzy punkty po błędach w przyjęciu stracili miejscowi. Zareagował na to Michał Patykiewicz, który wziął czas. Jego podopieczni poderwali się, trzema skutecznymi atakami popisał się Marek Żygadło i było 12:12. Goście ponownie jednak odskoczyli na trzy oczka, wykorzystując niedokładną grę rywali. Wtedy Żygadło zdobył punkty i znowu był remis po 19.
W końcówce obie drużyny grały punkt za punkt, a więcej nerwów zachowali bystrzyczanie. Gdy było 23:23, Krzysztof Prokopowicz dwukrotnie został zablokowany, ale piłka wróciła w pole i atak skończył Wojciech Zakonek. Następnie Łukasz Krupa popisał się udanym blokiem i było 25:23, co przypieczętowało zwycięstwo Młodzika 3:0.    

Młodzik Bystrzyca - Ren-But Złotoryja 3:0

Młodzik
Reczuch, Krupa, Mielczarek, Zakonek, Prokopowicz, Żygadło, Kukla, Poźniak i Szczęśniak.

ULKS Kudowa - Olimpia Kowary 3:0

Tabela po V kolejce
1. Młodzik Bystrzyca 12 12:1
2. ULKS Kudowa   6 9:9
3. Ren-But Złotoryja  5  7:10
4.  Pogoń Góra  4  7:10
5. MKS Olimpia Kowary  3  5:11
                *
Młodzik Bystrzyca podejmie w Jelczu-Laskowicach w sobotę 4 kwietnia Olimpię Kowary - początek meczu o godzinie 12.00.

Tekst i fot.: Piotr Zalewski
[email protected]


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Influencer w natarciu … Data dodania komentarza: 27.06.2026, 07:05 Źródło komentarza: Piotr Stajszczyk: - Był to pierwszy ślub, którego miałem zaszczyt udzielić jako burmistrz Autor komentarza: Platyn Treść komentarza: Kaczor Nie fikaj . Ile mamy czekać na ten chodnik na Zwierzyńcu ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 00:05 Źródło komentarza: Drugi chodnik w Nowym Górniku, czy pierwszy na Zwierzyńcu? Autor komentarza: Gocha ze Zwierzyńca Treść komentarza: A to może w Górniku poczekają na chodnik z drugiej strony. My na Zwierzyńcu nie mamy żadnego P.s. W ogóle , to po co te przepychanki na ,,górze,,? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 00:02 Źródło komentarza: Drugi chodnik w Nowym Górniku, czy pierwszy na Zwierzyńcu? Autor komentarza: * Treść komentarza: Szczytem hejtu jest to, co ty uprawiasz, i ile fekali wypuszczasz w komentarzach. Ale widocznie Redakcji pasuje, że przedstawiciel tzw. Oławskiej opozycji, traktuje to miejsce jak kloakę. Bardzo przykro drogą redakcjo. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 21:28 Źródło komentarza: Miasto tłumaczy, że dojazd dla niepełnosprawnych będzie do strony wieżowca Autor komentarza: Mod Treść komentarza: Nie rusza ten poziom celebrytów więc moderacji nie na Data dodania komentarza: 26.06.2026, 20:58 Źródło komentarza: Miasto tłumaczy, że dojazd dla niepełnosprawnych będzie do strony wieżowca Autor komentarza: TUBA ALERT!!!!1111 Treść komentarza: I tak nie zrozumiesz, a co do redakcji, to bardzo dobrze, że nie marnuje zasobów na podtrzymywanie twojego bezrozumnego hejtu. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 18:53 Źródło komentarza: Miasto tłumaczy, że dojazd dla niepełnosprawnych będzie do strony wieżowca
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama