Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 stycznia 2026 09:21
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski

W nocy mocno powieje!

Jak informuje IMGW, ta noc będzie bardzo wietrzna
  • Źródło: IMGW-PIB
W nocy mocno powieje!
Znów może mocno powiać

Autor: Zdjęcie ilustracyjne

Podziel się
Oceń

Dla powiatu oławskiego głoszono ostrzeżenie stopnia drugiego, co oznacza:  - Przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Niebezpieczne zjawiska lub skutki ich wystąpienia w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Spodziewaj się zakłóceń w codziennym funkcjonowaniu. Zalecana duża ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej. Przestrzegaj wszystkich zaleceń wydanych przez służby ratownicze w sytuacji zagrożenia. Dostosuj swoje plany do warunków pogodowych.

Ostrzeżenie obowiązuje od godz.15.00 dzisiaj do godz.4.00 w nocy. W tym czasie przewiduje się z bardzo dużym prawdopodobieństwem (90%) wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 110 km/h, południowo-zachodni skręcający na północno-zachodni.


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Zakład Pracy ChronionejTreść komentarza: Bo w większości to lenie i nieudacznicy. Nawet jak im sprawcę przyprowadzisz to i tak umorzą, bo mniej do roboty. Samemu trzeba zadbać o sprawiedliwość na tych leni nie ma co liczyć.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 08:31Źródło komentarza: Podsumowanie roku w Komendzie Powiatowej Policji w OławieAutor komentarza: SimaTreść komentarza: Jaja sobie robią.... bipka z okazji zakupu i przekazania drona...🫢??? Marszalķowie , wójt , media.... A gdzie Pawlak ? Już nie reprezentuje strażaków.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 08:11Źródło komentarza: Dron dla strażaków z SiedlecAutor komentarza: Filozof greckiTreść komentarza: Ja bym nie szedł w scenę i te wszystkie koszty, jest zima i plener słabo wychodzi. Jak już coś to na sali mały koncercik bez wynajmowania sceny. Chciałem iść posłuchać Klepacza, ale pogoda i ciepełko domowe było bardziej przekonujące, więc to nie ma sensu dla tych kliku osób. Zbiórki pod kościołami chyba lepiej wychodzą.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 07:21Źródło komentarza: WOŚP. Ile zebrano podczas finału w Oławie?Autor komentarza: AktywistkaTreść komentarza: Prawo nie działa na zasadzie: ‘najpierw zabiorę, potem się zobaczy, czy wolno byłoData dodania komentarza: 28.01.2026, 06:10Źródło komentarza: Sprawa Karoliny P. Obrońca przelicytował?Autor komentarza: NataTreść komentarza: Taaaaaka rybaaaa!!!!!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 28.01.2026, 01:27Źródło komentarza: Ireneusz Stachnio pierwszy w okręgu!Autor komentarza: StefTreść komentarza: To nie prędkość jest problemem tylko brak obwodnicData dodania komentarza: 27.01.2026, 23:51Źródło komentarza: Pomylił wiejską drogę z torem wyścigowym
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama