Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 05:38
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Co się dzieje z cenami paliw? Wszędzie taniej niż w Oławie?

Dwa dni temu napisał do nas pan Wojciech, który obserwuję, że w Oławie jest wyjątkowo drogo na stacjach paliw (list publikujemy poniżej). Dziś odebraliśmy telefon od kolejnego kierowcy, który mówi, że olej napędowy we Wrocławiu jest poniżej pięciu złotych za litr, podobnie w Siechnicach, Czernicy, a w Oławie dalej ceny są zamrożone... Kierowcy od dawna twierdzą, że u nas celowo zawyżane są ceny paliw
Co się dzieje z cenami paliw? Wszędzie taniej niż w Oławie?

Autor: Zdjęcie ilustracyjne

Podziel się
Oceń

- Od jakiegoś czasu, obserwuję ceny paliw w naszym mieście - pisze Wojciech. - Poza tym, że na wszystkich dostępnych stacjach są na jednakowym poziomie, to dodatkowo są najwyższe chyba w całym kraju. I tak we Wrocławiu na stacji o tym samym logo jak w Oławie w dniu dzisiejszym (wtorek) jest 38 gr różnicy na litrze. Sporo, a nawet bardzo. Być może artykuł na ten temat sprowadził by niektórych na ziemię....
 

Czekamy na sygnały od innych kierowców


Napisz komentarz

Komentarze

Airbus 13.03.2020 20:36
Po tym artykule powinien zająć się tym Uoik

CZARNY 13.03.2020 18:57
święta prawda w Oławie chyba mafia rządzi stacjami paliw ,jak ktoś pisał jaka miejscowa władza takie działania ZMOWAa p.burmistrz ma w d...e ,ważne że wybrany żałosne OŁAWO WSTYDŻ SIĘ

Jagodek 07.03.2020 10:06
W laskowicach najtaniej pozatym w jednym miejscu mozna kupic wszystko proponuje na tankowanie i zakupy jezdzic do jelcza laskowic.Olawa to dno

Robson 06.03.2020 20:35
W Strzelinie jest jeszcze drożej

Mieszkaniec gminy 06.03.2020 18:59
Jeżdżę po Polsce byłem od 7 stycznia i cena ropy w większości kraju jest po niżej 4.99 są miejsca gdzie cena ropy jest po 4.83 i 4.81 jak w laskowicach im bliżej warszawy tym cena powyżej 5zl więc jest coś nie tak skoro w laskowicach jest ceną na lotosie 4.81 a w Oławie powyżej 5zl

Kierowca 06.03.2020 18:17
W Kamieńcu wrocławskim ropa po 4.82 A u nas 5.12 bynajmniej do wczoraj. Obie stacje to Orlen

gość 06.03.2020 15:11
Prawda jest taka że ludzie są frajerami i tankują w Oławie. Ja już od dawna tu nie tankuje i dla zasady wole pojechać do Jelcza nawet jeśli miałbym wyjść na zero. Ponad 40gr różnica na litrze

Óławianin 06.03.2020 14:03
Zawsze jest wybór tankujmy poza Oławą a to droższe paliwo zostawmy właścicielom

Tomi 06.03.2020 11:59
Jestem z Oławy, mieszkam we Wrocławiu od 5lat. W Oławie jestem przynajmniej raz w tygodniu. Nie przypominam sobie żebym widział jakikolwiek rodzaj paliwa na stacji shell i orlen (bliska) taniej niż we Wrocławiu.

Dramat 06.03.2020 11:34
**** komunistyczne miasto i władza

Balcerek 06.03.2020 10:23
Zbojkotujcie stacje na tydzień a Lichwa pójdzie po rozum do głowy.

Podpis 06.03.2020 10:23
Temat znany od wielu lat i wraca co jakiś czas. Wszyscy o tym wiedzą i nikt z tym nic nie zrobi.

Lokalny Driver 06.03.2020 08:35
Ja nie widze ze drogo, ja ino za 100 zl tankujem i zawsze mam po tyle samo benzynke, Hi Hi Hi

Geciutek 08.03.2020 11:01
??Dobre???

Olek 06.03.2020 02:11
Tankowalem samochód w Jelcz-Laskowicach.Cena za litr 4,68!

Niepojęte 05.03.2020 21:46
We Wrocławiu na bp na armii krajowej tankowalem w ubiegłą sobote pb 95 za 4,62zł

babool 13.03.2020 19:59
ja widziałam nawet 4,50 za litr 95pb

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Platyn Treść komentarza: Co do lelarzy. Podziękuj pis- owi że tak zarabiają. Straszyli , że pojadą do UK , to rząd stworzył przepisy i kasa z ,,kranu,, zaczęła płynąć Data dodania komentarza: 21.06.2026, 15:44 Źródło komentarza: Dni Oławy - Dni Koguta 2026, czyli koncerty i wiele więcej Autor komentarza: Kazik Treść komentarza: Edit To mialo być do @Znający sprawę. Powiatowa tak skacze w komórce ( same reklamy) , że nie trafiłem w to miejsce co trzeba Data dodania komentarza: 21.06.2026, 15:41 Źródło komentarza: Dni Oławy - Dni Koguta 2026, czyli koncerty i wiele więcej Autor komentarza: Leszek Górecki Treść komentarza: Haaaa Co te modelki prezentowały ? Skąpy ubiór , czy swoje ciało ? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 15:22 Źródło komentarza: Modelki na scenie Dni Oławy - Dni Koguta Autor komentarza: wJanek Treść komentarza: A jakie to ma znaczenie? To ich sprawa czy wierzą, w co wierzą, jak wierzą. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 14:33 Źródło komentarza: Noc Świętojańska – Wieczór Integracji Pokoleń Autor komentarza: Nata Treść komentarza: Kto to jest nocny kochanek?! Data dodania komentarza: 21.06.2026, 11:28 Źródło komentarza: Nocny Kochanek porwał publiczność (GALERIA) Autor komentarza: Kazik Treść komentarza: Jurczaka nie było i Oława też była znana. O Domańskim zapomniałeś napisać Data dodania komentarza: 21.06.2026, 10:39 Źródło komentarza: Dni Oławy - Dni Koguta 2026, czyli koncerty i wiele więcej
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama