Premier Mateusz Morawiecki w #KPRM: - Wprowadzamy dzisiaj stan epidemii, żeby zapobiegać rozprzestrzenianiu się #koronawirus i wdrażać zasady w obszarze kwarantanny. Stan epidemii daje nowe prerogatywy i nakłada na nas nowe obowiązki. Puste ulice to zwykle smutny widok, ale dziś mnie ucieszył, bo to oznacza, że Polacy poważnie podchodzą do izolacji i zachowania dystansu. Musimy zmniejszać zakres zakażeń, a jednocześnie dostosować społeczeństwo do skutków pandemii. Musimy też przyzwyczajać się do nowej sytuacji, bo jest poważna.
Kara rośnie. I to jak!
- 20.03.2020 21:11 (aktualizacja 27.09.2023 19:19)
- Źródło: Kancelaria Premiera
ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH
Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone.
Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ
Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Napisz komentarz
Komentarze