Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 05:25
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Maseczkomaty - czy u nas też powinny być?

Kilka dni temu w Polsce pojawiły się pierwsze maseczkomaty. Przypominamy, że od czwartku (16 kwietnia) wchodzi obowiązek zakrywania nosa i ust w miejscach publicznych. W Warszawie i Krakowie są już automaty, z których szybko kupimy maseczkę, płyn do odkażania rąk i rękawiczki. Urządzenia działają tak samo jak np. automaty z kawą. Czy uważacie, że takie rozwiązanie jest niezbędne również w Oławie? Wiele osób skarży się, że maseczki czy rękawiczki są trudno dostępne
Maseczkomaty - czy u nas też powinny być?

Autor: Źródło /mobirank.pl

Podziel się
Oceń

A jakie ceny są produktów sprzedawanych w automatach w Krakowie i Warszawie: (8,8 zł za jedną maseczkę), rękawiczki (2,5 zł za parę), żele dezynfekujące (3 saszetki za 4,5 zł). Automaty obsługują tylko płatności bezgotówkowe. Co o tym myślicie? Warto coś takiego postawić u nas? Czy ceny produktów nie są za wysokie? Macie już maseczki, kupiliście czy wolicie zrobić sami?


Napisz komentarz

Komentarze

lotnik 14.04.2020 14:20
EditSęk w tym, że samolot ma... ładowność 250 ton.(...)p.s.Kogoś poniosła ułańska fantazja.

uruk 14.04.2020 11:13
A nie powinny się nazywać "Kaczkomaty" bo coś mi się wydaje,że ten transport z chin środków ochrony który zamówił KGHM i Lotos musi się zwrócić.Pamiętacie cenę środka do dezynfekcji produkowanego przez rządową spółkę. Cena była z kosmosu i dopiero jak ich obsmarowali w mediach to spasowali.

lotnik 14.04.2020 14:10
z tego co slyszałem miało byc 400 ton ładunku. .... stąd taki wielgaśny samolot A tu słyszę , że przyleciało tylko 80 ton Fest mi sensacja - do mniejszego nie zmieścili ?

sani 13.04.2020 17:39
Do 16 kwietnia zalecano w Polsce aby maseczki nosił personel medyczny oraz osoby chore zarażone ( w tym kichające i kaszlące) . Nie zalecano masek dla osób zdrowych. Po 16 kwietnia maseczki obowiązkowe , zalecane dla zdrowych! Pytam gdzie ja żyję?

pytam 13.04.2020 12:56
Od 16 marca nie mogę pracować( umowa zlecenie) mam na utrzymaniu dziecko studiujące, opłaty miesięczne typu ; czynsz,swiatło , woda ,gaz. Z czego mam zapłacić w następnym miesiącu, kupić leki , jedzenie i jeszcze codziennie kupować maseczki, rękawice dla nas ?

anonim 13.04.2020 22:47
jak dziecko które ma pretensje nie wiadomo do kogo, ciesz się że dostajesz 500 plus i 300 na wyprawkę. Jeszcze. Jak spotkamy wirusa to mu pogrozimy palcem i powiemy tyniedobry wirusoe. matka z dzieckiem pracowała na umowę zlecenie i co ma zrobić. Pandemia dotyka ludzi na całym świecie. Wielu złamała kariery, ich biznesy i życie. Nie wybiera. Jest kryzys i musisz z tym przeczekać. Jakie te matki są niewydarzone niedorobione, że piszą jak dzieci.

pytam 14.04.2020 11:51
"ciesz się że dostajesz 500 plus i 300 na wyprawkę" Kto i gdzie daje 500+ na studiujące dziecko? Gdzie można otrzymać wyprawkę na studiujące dziecko? Bardzo chętnie skorzystam wezmę 500+ i wyprawkę na studenta , a nawet pogroże wtedy wirusowi palcem . A co! Jak dają na 20- parolatków studiujących 500+ i wyprawkę to wezmę!

ssss 14.04.2020 12:34
głupi czy udajesz? czy nic nie rozumiesz bo jesteś działaczem PiS-u?

Oławianka 13.04.2020 12:50
Takie maseczkomaty już dawno powinny zostać uruchomione i dostępne na terenie naszego powiatu. Oczywiście z przyzwoitymi cenami tych maseczek.

Mariusz 13.04.2020 12:19
,, Wiele osób skarży się, że maseczki czy rękawiczki są trudno dostępne .... " automaty obsługują płatności bezgotówkowe. p.s. spytajcie ludzi czy posiadają karty płatnicze bo znowu będzie płacz.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama