Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 06:23
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Już można do lasu! Jak?

Lasy Państwowe przygotowały rekomendacje, jakimi powinniśmy się teraz kierować, korzystając z lasów
Podziel się
Oceń

Od dziś lasy ponownie otwarte dla społeczeństwa! - W trosce o Wasze zdrowie, ale i zdrowie innych użytkowników przygotowaliśmy dla Was kilka rekomendacji! - informują Lasy Państwowe. - I jeszcze ogromna prośba o rozsądek i czujność, w lesie jest bardzo sucho! Zagrożenie pożarowe jest ogromne!

Najważniejsze pytanie, jak to jest z maseczkami w lesie. - Na leśnych duktach, ścieżkach i drogach nie trzeba mieć maseczek - odpowiadają Lasy Państwowe.

Jakie to rekomendacje?

Np. powinniśmy unikać miejsc szczególnie popularnych, na wycieczkę wybierać się z osobami, z którymi mieszkamy, na dojazd do las lepiej wykorzystać samochód lub rower, a nie komunikację miejską, miejsca biwakowe i wieże widokowe są zamknięte, na szlaku zachowaj dystans. Więcej szczegółów na plakacie niżej.

*

UWAGA, WCIĄŻ OBOWIĄZUJE ZAKAZ KORZYSTANIA Z PLACÓW ZABAW, OGRODÓW ZOOLOGICZNYCH

Ograniczenie dotyczy:  korzystania z ogrodów zoologicznych, placów zabaw, ogrodów jordanowskich (w częściach gdzie znajdują się plac zabaw lub urządzenia przeznaczone do zabawy dzieci) . Nie można także korzystać na terenach leśnych z miejsc biwakowania, wiat, urządzeń przeznaczonych do zabawy dzieci.

Obowiązuje: od 20 kwietnia do odwołania

 



Napisz komentarz

Komentarze

Kazik 21.04.2020 07:06
Parki, lasy i skwery w ogóle nie powinny być zamykane, dlatego ich otwarcie ciężko nazwać etapem . Po co zamykali? Żeby później otworzyć?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama