Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 08:58
Reklama
Reklama

Jest reakcja! Śmieci już nie są porozrzucane

Podziel się
Oceń

Wczoraj (30 marca) opublikowaliśmy zdjęcia i informację, w jakim stanie młodzież zostawiła tereny zielone po piątkowej imprezie nad rzeką Oławą. Dziś pojechaliśmy sprawdzić, czy ktoś może jednak poszedł po rozum do głowy i zareagował. Są dobre wiadomości - (31 marca) jest już znacznie lepiej, chociaż śmieci nie zostały zabrane, to przynajmniej je pozbierano i położono w jednym miejscu. W sobotę wyglądało to znacznie gorzej, ponieważ butelki i opakowania leżały na odcinku kilkudziesięciu metrów - zobacz tutaj: 

Na wczorajszą informację na portalu zareagowało mnóstwo czytelników. Post na facebooku dotarł do blisko 15 000 odbiorców, większość bardzo krytycznie wypowiadała się o młodzieży, która nie posprzątała po sobie. Po naszej publikacji, do redakcji napisały osoby, które poinformowały, że nad "Oławką" było tak zwane "otwarcie sezonu na płytach". Uczestnicy skrzyknęli się przez Facebooka. Wskazano nam również osobę, która rozsyłała znajomym zaproszenia i była organizatorem spotkania. Może następnym razem zaznaczy, że warunkiem uczestnictwa jest pozbieranie po sobie śmieci. Taką zasadę radzimy wprowadzić również wszystkim innym, którzy planują zabawę w plenerze...


Jest reakcja! Śmieci już nie są porozrzucane

Jest reakcja! Śmieci już nie są porozrzucane

Jest reakcja! Śmieci już nie są porozrzucane

Jest reakcja! Śmieci już nie są porozrzucane


Napisz komentarz

Komentarze

gość 05.04.2019 14:26
Tam jest tak niestety po każdym weekendzie.

Maja 01.04.2019 14:40
Pełne mogli przynieść, puste są za ciężkie? nie rozumiem

xxx 01.04.2019 12:55
Moim zdaniem wystarczyłoby postawić tam śmietnik, tak samo jak w parku, to miejsce jest uczęszczane czy to na spacery wałami z psami czy właśnie spotkania młodzieży, a fajnie by było gdyby ludzie również tam zbierali kupki po psiakach:)

Obywatel 31.03.2019 20:04
Ludzie przyszliscie na miejsce dzien po imprezie nie oczekujcie nie wiadomo czego. Miejsce zostalo posprzatane i nie dziwi mnie to organizatorzy zawsze ostatecznie o to dbają. Zamiast linczować lokalną młodzież wystarczylo dac im pare godzin na regenerację

jesteś 01.04.2019 17:12
głupi czy udajesz?

Tomek 31.03.2019 18:18
Jaki mechanizm zadziałał? Dowiemy się? Niewidzialna ręka?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: To miasto nie ma gospodarza, jakby miał odrobinę honoru to podałby się do dymisji i oddał pobrane wynagrodzenie.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 07:47Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Składam należne gratulacje! Dodam, że Rowerem przez Jelcz w ubiegłym roku doceniło talent Wojtka Ganczarka organizując odsłonięcie jego gwiazdy w dębińskiej alei. Gratuluję również rodzicom, którzy wychowali tak zdolnego człowieka! Oboje, przez długie lata związani są ze szkolnictwem. A my? cóż, pozostaje nam cieszyć się, że Wojtek Ganczarek w tak piękny sposób rozsławia nasze miasto!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 06:31Źródło komentarza: Wojciech Ganczarek z Grand Prix Festiwalu HumanDOCAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Prawdziwa uczta dla miłośnika muzyki barokowej , wspanialeData dodania komentarza: 5.12.2025, 04:23Źródło komentarza: Wyjątkowy koncert w Sali RycerskiejAutor komentarza: JaTreść komentarza: Zbudujmy kopułę nad miastem i odetnijmy się od reszty świata. To jest moja propozycja. Druga to powieście ten dokument w ratuszu tam gdzie król piechotą chodził. Tylko nie wiem czy starczy kartek dla wszystkich mieszkańców. W końcu wszyscy za to zapłaciliśmy to powinniśmy mieć prawo z tego skorzystać.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 22:50Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: **Treść komentarza: Teraz jest zimno i biedny dziadek z rowerkiem zamiast chodzika koło 12 /13 chodzi sobie chodnikiem koło zacisznej lub Iwaszkiewicza w kierunku kościoła lub sklepu Społem. Oława. Jest niski szczupły i napewno potrzebuje nowych ciepłych spodni sweterka i kurtki.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 21:37Źródło komentarza: Rusza akcja "Podziel się z potrzebującymi"Autor komentarza: &&Treść komentarza: Może pomożecie dziadkowi, który prawie codziennie ledwo chodzi z rowerkiem w okolicach Iwaszkiewicza zacisznej i Jakuba sklepu oława Wydaje się bardzo potrzebujący.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 21:31Źródło komentarza: Rusza akcja "Podziel się z potrzebującymi"
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama