Centrum Historii Zajezdnia poinformowało, ze Jelcz 043 - popularny "ogórek" zostanie wyremontowany!
(tk)
12.12.2020 15:48
Podziel się
Oceń
- Centrum Historii Zajezdnia, 4 grudnia 2020 roku podpisało umowę z Politechniką Wrocławską, fabryką "Jelcz" oraz Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym Wrocław na odnowienie kultowego autobusu - czytamy w mediach społecznościowych Centrum Historii Zajezdnia. - Dokumenty podpisał dyrektor CHZ dr Marek Mutor oraz prezes MPK Wrocław, Krzysztof Balawejder. Całemu projektowi patronuje region Dolny Śląsk NSZZ Solidarność. Mamy nadzieję, że już po wakacjach zajezdniowy "Ogórek" wyjedzie na ulice Wrocławia by cieszyć wzrok mieszkańców miasta, a jesienią przywiezie wrocławską młodzież do Centrum Historii Zajezdnia w ramach wielu projektów edukacyjnych.
Wszystkich chętnych do śledzenia postępów nad pracami zapraszamy na specjalny profil Drugie życie Ogórka
Napisz komentarz
Komentarze
Rysiek
12.12.2020 20:51
Jak byłe mały to ogórkiem jeździliśmy na kolonie do dzisiaj pamiętam jak nami z tyłu rzucało aż pod sufit :-)
ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH
Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone.
Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ
Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.
Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.
Napisz komentarz
Komentarze