Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 29 lipca 2026 22:59
ZOBACZ:
Reklama Aftermarket Oława
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Fryderyk Chopin w wykonaniu Tomasza Maruta. Wstęp wolny!

Kolejne spotkanie z klasyką. Tym razem Fryderyk Chopin w wykonaniu Tomasza Maruta - laureata międzynarodowych konkursów pianistycznych
  • Źródło: Centrum Sztuki w Oławie
Podziel się
Oceń

Centrum Sztuki w Oławie i Towarzystwo im. Ferenca Liszta we Wrocławiu zapraszają na Recital fortepianowy Tomasza Maruta, który odbędzie się w poniedziałek 15 marca 2021 r. o godz. 18:00 w Ośrodku Kultury (filia nr 2 CS). Słowo o muzyce wygłosi Juliusz Adamowski.
Ważne: liczba miejsc ograniczona. Wstęp wolny za okazaniem bezpłatnych wejściówek, które można otrzymać w kasie OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3 od wtorku 2 marca oraz w kasie Ośrodka Kultury na godzinę przed koncertem (tylko w przypadku wolnych miejsc).
Tomasz Marut urodził się w 1996 roku we Wrocławiu. W 2015 roku ukończył z wyróżnieniem Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu, gdzie przez 12 lat uczył się gry na fortepianie. Swoją dalszą edukację kontynuował w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, którą ukończył dyplomem z wyróżnieniem w 2020 roku. Obecnie jest doktorantem w Szkole Doktorskiej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.
Jego zainteresowania od zawsze ukierunkowane były w stronę pianistyki, co zaowocowało wieloma sukcesami na tym gruncie. Jego występy solowe, kameralne, a także z towarzyszeniem orkiestry przyjmowane są z dużym entuzjazmem zarówno przez gremia specjalistów, krytyków, jak i publiczność koncertową.
◾️ Artysta został objęty opieką artystyczną Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina w ramach programu Młode Talenty. Stypendysta Prezydenta Miasta Wrocławia, Rektora Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Uczestnik wielu kursów i warsztatów pianistycznych, odnoszący sukcesy na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: TYLE Treść komentarza: O salowy się odezwał no bo chyba nie milioner Kacprzyk? Data dodania komentarza: 29.07.2026, 21:41 Źródło komentarza: Ważna zmiana organizacji ruchu! Od 31 lipca (piątek) nie skręcisz tu w prawo! Autor komentarza: Ruch Gaśnicowy Treść komentarza: Tuskowy klaunie przecież mówił że mimo wojny na Ukrainie jak wygra będzie PO 5.19 kłamał jak z tymi 100 obietnicami na 100 dni i tylko takie wodogłowia jak ty ciągle na nich głosują. Data dodania komentarza: 29.07.2026, 21:38 Źródło komentarza: Ważna zmiana organizacji ruchu! Od 31 lipca (piątek) nie skręcisz tu w prawo! Autor komentarza: Wiedza Treść komentarza: Proszę sięgnąć do książki "INNI ludzie powiatu oławskiego". Tutaj jest więcej informacji. Data dodania komentarza: 29.07.2026, 20:35 Źródło komentarza: Kolejny grób weterana oznaczony Autor komentarza: * Treść komentarza: Na dodatek na stacji paliw jak by co to obsługa pomoże, a tutaj to kto? Data dodania komentarza: 29.07.2026, 20:08 Źródło komentarza: Tankomat w Oławie – wygodne tankowanie przez całą dobę Autor komentarza: Pracownik szpitala Treść komentarza: Przyjdź do szpitala na badania okresowe Objawy wskazują na debilizm Data dodania komentarza: 29.07.2026, 19:38 Źródło komentarza: Ważna zmiana organizacji ruchu! Od 31 lipca (piątek) nie skręcisz tu w prawo! Autor komentarza: Nie lubię pisiorów Treść komentarza: Pajscu. Wiesz dlaczego jest tak drogie paliwo? Wojna na dalekim wschodzie winna temu i Tramp Data dodania komentarza: 29.07.2026, 19:36 Źródło komentarza: Ważna zmiana organizacji ruchu! Od 31 lipca (piątek) nie skręcisz tu w prawo!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama