Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 kwietnia 2026 15:29
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Bezpłatny sms z informacją o zagrożeniach, utrudnieniach i ważnych wydarzeniach

Urząd Miejski w Oławie zachęca do zarejestrowania się w bezpłatnych serwisach informacyjnych SMS
  • Źródło: UM OŁAWA
Podziel się
Oceń

Rejestrując się tam otrzymasz najważniejsze lokalne informacje. W sytuacjach zagrożenia najważniejsze jest skuteczne i szybkie przekazanie ostrzeżenia. Informacje o zbliżających się zagrożeniach dadzą szansę uchronić się przed utratą zdrowia lub życia i pozwolą uniknąć strat materialnych. Również bardzo przydatne są lokalne informacje o utrudnieniach, ważnych wydarzeniach i imprezach na terenie Gminy. Z myślą o bezpieczeństwie oraz poprawie komfortu codziennego życia mieszkańców powstał Samorządowy Informator SMS.

Korzyści dla użytkownika: najważniejsze informacje zawsze w telefonie

Lokalne ostrzeżenia o zagrożeniach
Ostrzeżenia o gwałtownych zmianach meteorologicznych
Informacje o przerwach w dostawie mediów np. wody, prądu
Informacje o ważnych wydarzeniach na terenie Gminy

Jak się zarejestrować, aby otrzymywać - bezpłatne informacje SMS?

Włącz w swoim telefonie komórkowym tryb wysyłania wiadomości SMS
Jako wiadomość wpisz z poniższej tabeli wybrany kod rejestrujący
Wpisując kod rejestrujący zwróć uwagę na kropkę i brak odstępów
Wyślij SMS* na numer 661 000 112
Otrzymasz SMS z potwierdzeniem rejestracji w wybranym serwisie
Do wybranego serwisu rejestrujemy się przez wysłanie jednego SMS*
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej www.sisms.pl

Serwisy informacyjne:

Kody rejestrujące

Kody wyrejestrowujące

Miasto Oława

Tak.doa01

Nie.doa01

Jeśli chcesz się wyrejestrować wyślij SMS* z kodem wyrejestrowującym na numer 661 000 112

*Koszt SMS za zarejestrowanie lub wyrejestrowanie z systemu zgodny z cennikiem właściwego operatora telefonii komórkowej, w którym Użytkownik posiada telefon komórkowy.


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: zadłużenieTreść komentarza: Potwierdzam, ja byłem tym zadłużeniem.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 14:33Źródło komentarza: LIST: - Pociągi KD Sprinter też powinny się zatrzymywać na przystanku Oława ZachodniaAutor komentarza: PzuTreść komentarza: I co po wizycie w Atex ? Sprawca stłuczki ustalony?Data dodania komentarza: 28.04.2026, 14:03Źródło komentarza: Szukamy sprawcy uszkodzenia tej HondyAutor komentarza: SzpitalTreść komentarza: Potwierdzam, ja byłem tym szpitalem.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 13:41Źródło komentarza: LIST: - Pociągi KD Sprinter też powinny się zatrzymywać na przystanku Oława ZachodniaAutor komentarza: WiesiekTreść komentarza: Oława Zachodnia zasługuje na to aby zatrzymywały się tam wszystkie pociągi należące do Kolei Dolnośląskiej ze względu na to, że jest tam bardzo duże osiedle i ogrom pasażerów. Te 3 min nikogo nie zbawi a ułatwi życie setkom pasażerów. Wystarczy spojrzeć ile tam pasażerów wsiada i wysiada oraz ile samochodów przebywa na parkingu, coraz więcej. Rozumiem że na wioskach mogą się nie zatrzymywać, ale przy takim centrum przesiadkowym to musowo powinny, tym bardziej, że to centrum przesiadkowe powstało po to aby nie jechać do Wrocławia samochodem tylko koleją. Apel do w-ce Marszałka aby wsparł tą inicjatywę.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 13:35Źródło komentarza: LIST: - Pociągi KD Sprinter też powinny się zatrzymywać na przystanku Oława ZachodniaAutor komentarza: cześTreść komentarza: ja wracam o 13 :DData dodania komentarza: 28.04.2026, 12:26Źródło komentarza: Czytelnik prosi o interwencję, bo... nie da się jechaćAutor komentarza: InformatykTreść komentarza: Ale po co windy, by następny rok był remont przez windy. Oddajcie dworzec przed zimą, by ludzie nie marzli na zewnątrz.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 11:01Źródło komentarza: Za pół roku Oława ma mieć piękny dworzec kolejowy. A co z windami?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama