Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 12:43
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Jest napisane "odzież", zostawiają śmieci...

Pani Ewelina zwraca uwagę na to, że niektórzy zostawiają śmieci przy kontenerach na odzież...
Podziel się
Oceń

- Chciałabym zwrócić uwagę na notorycznie powtarzający się problem, a mianowicie chodzi o bałagan przy kontenerach na odzież - pisze do redakcji. - Zdecydowanie nie jest to miejsce składowania śmieci i innych urządzeń gospodarstwa domowego, a i takie fanty można tutaj znaleźć (telewizory, brodziki łazienkowe i wiele innych). Może można nagłośnić ten problem, zaapelować o utrzymywanie porządku i poinformować mieszkańców o istnieniu miejsc, w których takich rzeczy można się pozbyć? W załączeniu zdjęcia pojemników z osiedla przy ul. Kamiennej. A my informujemy, że odpady, o których wspomina pani Ewelina można bezpłatnie oddać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Godzikowicach. Wszelkie szczegóły - wykaz przyjmowanych odpadów i regulamin dostępne na stronie TUTAJ - www.sleza-olawa.pl/strona-3350-regulamin_pszok.html



Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: DM Treść komentarza: i tu są fani , widać odrazu w jakim wieku , mistrz Data dodania komentarza: 22.06.2026, 11:25 Źródło komentarza: GMW play Depeche Mode na scenie Dni Oławy - Dni Koguta Autor komentarza: He he Treść komentarza: Dałbym się potrenować takiej trenerce. :D Data dodania komentarza: 22.06.2026, 11:13 Źródło komentarza: Aleksandra Kucharska trenerką drużyny seniorów Piast Instal Miłocice Autor komentarza: ciotka Treść komentarza: Prawomocnie skazany za łapówki który przez pare lat brał pensje choć miał sądowy zakaz nie tylko sprawowania swojej funkcji ale nawet wejścia do urzędu. Kogo nagradzacie ??? Data dodania komentarza: 22.06.2026, 10:34 Źródło komentarza: Jan Kownacki zasłużony dla sportu Autor komentarza: Dzienny Małżonek Treść komentarza: Fajna muzyka heavy, tylko teksty debilne. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:10 Źródło komentarza: Nocny Kochanek porwał publiczność (GALERIA) Autor komentarza: słabo znający, raczej pisowska ciemnota Treść komentarza: Studia medyczne plus obowiązkowy staż lekarski trwają łącznie 7 lat, to jest czas potrzebny do nabycia uprawnień do samodzielnego wykonywania zawodu lekarza. Zatem nawet jakby premier Tusk pierwszego dnia swoich rządów przeprowadził rewolucję w służbie zdrowia, to i tak efekty widzielibyśmy dopiero za 4 lata. Wieloletnich pisowskich zaniedbań nie da się naprawić jak za dotknięciem magicznej różdżki. Jak pis zaniedbał szkolenie nowych młodych lekarzy, to nie da się ich w rok wyszkolić, jak studia trwają 6 lat (plus rok stażu). Chyba, że mają nas leczyć studenci. Co do afery ze szpitalem południowym, to minęło już parę dni i nawet nie ma żadnych nazwisk kto tam miał być przyjmowany "poza kolejką", a sam lekarz zarobił 1,1 mln a nie 2 mln, czyli niewiele więcej niż radny PiS z Tomaszowa Lubelskiego. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 07:27 Źródło komentarza: Dni Oławy - Dni Koguta 2026, czyli koncerty i wiele więcej Autor komentarza: Kolega Treść komentarza: Równie dobrze mogą iść w niedzielę do kościoła na mszę i brać komunię. Ich życie, ich sumienie. Zastanawiam się, czy czasami to nie sami dziennikarze puszczają takie posty, by spolaryzować nasze społeczeństwo i rozpocząć niepotrzebną dyskusję dla podbicia ruchu na stronie. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 23:14 Źródło komentarza: Noc Świętojańska – Wieczór Integracji Pokoleń
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama