Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 7 marca 2026 14:54
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Baaardzo gorąco i baaaardzo fajnie! Warto przyjść na ten piknik!

Wiesława Pohoriło prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Tęcza w Oławie  bardzo serdecznie zaprasza mieszkańców całego powiatu na Wielki Tęczowy Piknik Rodzinny do Parku Miejskiego przy Stawach. Nie brakuje atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wydarzenie trwa do godziny 20.00 (zdjęcia poniżej)
Podziel się
Oceń

Dzieci szaleją na dmuchanych zjeżdżalniach, euro bungee i podczas zjazdu na tyrolce. Terapeuci Warsztatu Terapii Zajęciowej prowadzą warsztaty z robienia wakacyjnych kartek, przypinek, jest zręcznościowy tor przeszkód i konkurs plastyczny. Terapeuci Sali Doświadczania Świata zaproszą dzieci do Krainy Zmysłów – namiotu sensorycznego, w którym poprowadzone są zajęcia pobudzające wszystkie zmysły. Każdy będzie mógł bezpłatnie oznakować swój rower a w namiocie medycznym skorzystać z pomiaru cukru, ciśnienia tętniczego, konsultacji logopedycznej czy fizjoterapeutycznej. Od godz. 17.00 jest możliwość uczestniczenia również w profesjonalnym treningu obwodowym przeprowadzonym przez trenera personalnego.  Wszystkich zapewne zachwycą pokazy Straży Pożarnej (godz.16.00) a zabawa w pianie strażackiej będzie wielką atrakcją dla najmłodszych.
Scena jest wypełniona lokalnymi artystami i uczestnikami WTZ.  Zatańczą uczniowie Szkoły Tańca Athina i uczestnicy WTZ. Na scenie pojawi się ze swoim pięknym wokalem Kamila Bakalarczyk-Kruk, rockowy zespół Overdose, który gra dla Nas po raz kolejny oraz zespół Fenix. Swoim talentem muzycznym również pochwalą się uczestnicy WTZ.
Podczas Pikniku odbędzie się też premiera płyty charytatywnej z muzyką Depeche Mode nagraną dla Nas przez 13 polskich zespołów.
Nie zabraknie dobrej gastronomii. Pracownicy Zakładu Aktywności Zawodowej zapraszają na wielkie grillowanie. Będą steki, karkówka, kiełbasa, kaszanka i ziemniaczki z tzatzykami. Wielką gastronomiczną atrakcją są tace grillowanych ryb i owoców morza serwowane przez Team Orka i Imperial. Tego jeszcze w Oławie nie było. Są lody, kawa, wata cukrowa, popcorn i lemoniada. Prowadzony jest kiermasz ciast, książek i przetworów. Można również kupić pyszne pierogi na wynos wykonane przez Gaćaneczki.
Każdy kto jeszcze nie spisał się w Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 też będzie mógł to zrobić podczas Pikniku.  Warto skorzystać z tej okazji.
Niewątpliwie jedną z największych atrakcji jest „Tęczowa Loteria” dzięki fantastycznym nagrodom ufundowanym przez sponsorów. W puli nagród są: ekspres do kawy, rower miejski, pralka, okap, lodówka samochodowa, iRobot, zestaw porcelanowych półmisków, 6 zestawów karmy i gadżetów dla zwierząt, okap kuchenny czy pobyt w apartamencie dla 2 osób nad jeziorem Sława. Kupony loterii będzie można kupić w kilku miejscach na terenie imprezy. Jeden kupon/cegiełka to koszt 10 zł. Losowanie o 18.30 i ważna jest obecność podczas losowania.
Całkowity dochód z Pikniku będzie przekazany na rehabilitację zdrowotną, społeczną i zawodową 200 osób niepełnosprawnych. Gorąco zapraszam wszystkich do wzięcia udziału, korzystania z atrakcji a co za tym idzie WIELKIEGO POMAGANIA.
Piknik nie mógłby się odbyć gdyby nie wspaniali ludzie i firmy odpowiedzialne społecznie.
Dziękujemy.
 
IM KOMPOZYTY       
El dorado       
Art Dam       
Złota Sowa       
Tech-Kan       
Duo Apartamenty       
Churchill       
TeamComputer       
Kurcze Pieczone       
Max Ziarkowski       
Bank Spółdzielczy       
Metalerg       
Zwik       
GPI Tanks       
Starostwo Powiatowe       
Komenda Wojewódzka Policji       
Nadleśnicto Bystrzyca       
Sami Swoi        
Last Pub       
Wena       
Urząd Miejski Oława       
Tu Oława       
Oława 24pl       
OTVK       
Elektrolux       
Elica       
Autolive       
Straż pożarna PSP       
Straż pożarna OSP       
Centrum sztuki Oława       
KGA IVENT       
Athina       
dj Fudzis       
Overdsose       
Śpiewające Studio       
Fenix       
Polska 2050       
Szkoła Językowa ETO       
Acana Polska       
Home Hood       
Orka Team i Imperial       
Społem       
Paulina Lis- Klub Zdrowego Stylu Życia       
Gacianeczki       
SM Odra       
Zakład Kasacja Pojazdow  samochodowych i zmechanizowanych Jacek Bujarski       
PRO ALP       
Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych Biegnij Oławo       
Autolive       
Astra Cofee and More       
Woseba     



Napisz komentarz

Komentarze

oławianka 22.06.2021 08:31
Takie imprezy to w Amfiteatrze oławskim trzeba robić a nie w parku!

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: bukTreść komentarza: Po pniakach nie widać aby były spróchniałe. Coś kombinują znowu.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 10:52Źródło komentarza: Zaniepokojony czytelnik pyta o tę wycinkę. Mamy odpowiedźAutor komentarza: JaTreść komentarza: Czyli zderzak też a nie tylko błotnik?Data dodania komentarza: 7.03.2026, 09:28Źródło komentarza: Śmierć aktorki. Policja zabezpieczyła nagranieAutor komentarza: YodaTreść komentarza: Uszkodzony jest zderzak, prawy błotnik i prawy reflektor, ekspercie.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 00:00Źródło komentarza: Śmierć aktorki. Policja zabezpieczyła nagranieAutor komentarza: DralTreść komentarza: Zgadzam sięData dodania komentarza: 6.03.2026, 21:49Źródło komentarza: 50 lat pod tym płaszczem kryła włosiennicę. Znała ją cała OławaAutor komentarza: WesoloTreść komentarza: Budują , park za kościołem itdData dodania komentarza: 6.03.2026, 20:49Źródło komentarza: Publiczne pełne, prywatne drogie. Gorąca dyskusja o przedszkolach i problemach rekrutacyjnychAutor komentarza: NareszcieTreść komentarza: Polska to wspaniały kraj. Zjara ci się dom, nie masz ubezpieczenia - niech rząd odbuduje. Tracisz pracę w prywatnej kopalni - niech rząd da ci nowa pracę i odszkodowanie. Jedziesz na wakacje wiedząc o zbliżającej się wojnie - niech rząd za free przywiezie cię do kraju. Zasiałeś pole kukurydzą, bo w zeszłym roku cena była dobra. Tak zrobiło też większość rolasów, no i cena ostro w dół. Ale co to cię obchodzi. Jedziesz protestować do Warszawy i cyk, rząd skupy interwencyjne organizuje. Zatrudniasz pracownicę. Po chwili, 9 miesięcy zwolnienia w ciąży, 12 miesięcy urlopu rodzicielskiego. Plus 50 dni zaległego urlopu. I buch, nowa ciąża. Cały cykl od początku. 5 lat spokojnie na garnuszku państwa i pracodawcy. Dom na terenie zalewowym, wyprawa w klapkach w góry - takich przykładów jest multum, można mnożyć. Państwo da, da, da. Widziałem wczoraj migawkę w TV, że jeszcze wczoraj (!) z Gdańska wyleciała kolejna wycieczka do Dubaju. Trochę się bali, ale zdecydowali się lecieć. Jaki to kraj? Wspaniały kraj! ♥️Data dodania komentarza: 6.03.2026, 20:48Źródło komentarza: Publiczne pełne, prywatne drogie. Gorąca dyskusja o przedszkolach i problemach rekrutacyjnych
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama