Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 03:35
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

MIŁEK ZAJADLAK mistrzem kraju!

To ogromny sukces oławskiego szachisty i całego klubu Parnas. Radość jest ogromna. Bardzo dobrze poszło również drugiemu reprezentantowi Wojtkowi Korzeniowskiemu
  • Źródło: Materiały Klubu Szachowego "Parnas" w Oławie
Podziel się
Oceń

Prezes Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Szachowego "Parnas" w Oławie Łukasz Kłyków poinformował o tym imponującym zwycięstwie: - Największym sukcesem wszechczasów Reprezentanta "Parnasu" zakończyły się Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 7, które odbyły się w zeszłym tygodniu w Poroninie! Najlepszym siedmiolatkiem w Polsce okazał się Miłosz Zajadlak, Który na dystansie 9 rund zdobył 8 punktów, nie przegrywając ani jednej partii! Chociaż o pierwszym miejscu zadecydowała punktacja Buchholza, to jednak zwycięstwo absolutnie zasłużone - Miłek od początku do końca nie schodził z pierwszej szachownicy, w każdym pojedynku, wykazując się wyższą siłą gry od rywali. Warto zwrócić uwagę, że był to efekt wyboru, jaki dokonał Miłek po zeszłorocznych Mistrzostwach, kiedy to złoty medal dosłownie uciekł Mu sprzed nosa. "Obiecaliśmy sobie, że przepracujemy rok, wrócimy tutaj i powalczymy z całego serca o złoto", napisał Tata Miłka, Pan Przemysław Zajadlak. Udało się to znakomicie!! Brawo!!! 

Wspaniale zaprezentował się również drugi nasz Reprezentant, Wojtek Korzeniowski. Był to dla Wojtka w zasadzie drugi (po niedawnym Memoriale Mistrza Błaszczaka, gdzie Wojtek zdobył IV kategorię) "poważniejszy" turniej w życiu. Siódme miejsce w Polsce to wspaniały wynik, zwłaszcza, że na rundę przed końcem Wojtek sensacyjnie "łapał się" na najniższy stopień podium! Niestety, w ostatniej trafił na Miłka... Nie zmienia to jednak faktu, że był to po prostu świetny turniej Wojtka!  Dzięki cudownej postawie Chłopców MGLKS Parnas Oława zajął fantastyczne, drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej, wyprzedzając wiele renomowanych klubów z całego Kraju!  Serdecznie gratulujemy i kłaniamy się nisko naszym Zawodnikom, a także Ich Rodzicom - Państwu Esterze i Przemysławowi Zajadlakom, oraz Państwu Agnieszce i Mateuszowi Korzeniowskim! Dziękujemy także Wszystkim, Którzy wiernie kibicowali Chłopcom w czasie Mistrzostw! Gens Una Sumus!! 



Napisz komentarz

Komentarze

oławianka 26.06.2021 18:23
GRATULACJE I KOLEJNYCH SUKCESÓW

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama